Napsal: pon 18 srp 2008, 12:35
Kolik si jich musím objednat aby se zahájila výroba ? 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
to abych si vzal řidičákDYK77 píše:Si hacnu u jezera na lavicku a stopnu Gibonovi za jak dlouho udela kolecko kolem ty velky louze
taky beru praporek ale minihousku nachávám domaDYK77 píše:Praporky někteří máme. Bohužel teď došly, když bude zájem zase nějaký přidělám http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=396
taky beru praporek ale minihousku nachávám domahouska píše:DYK77 píše:Praporky někteří máme. Bohužel teď došly, když bude zájem zase nějaký přidělám http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=396
První várka byla po deseti a druhá patnáct kousků. Všechno se prodalo. Popravdě teď nezbylo moc času se tomu věnovat. Chce to minimálně jeden celý den aby se tomu člověk věnoval. To stříhání a rozměřování je docela pracný a časově náročný, ale určitě zase nějaký uděláme.dyno píše:Kolik si jich musím objednat aby se zahájila výroba ?