Stránka 41 z 55

Napsal: pon 18 srp 2008, 12:35
od dyno
Kolik si jich musím objednat aby se zahájila výroba ? :-)

Napsal: pon 18 srp 2008, 16:35
od houska
DYK77 píše:Si hacnu u jezera na lavicku a stopnu Gibonovi za jak dlouho udela kolecko kolem ty velky louze :lol:
to abych si vzal řidičák :lol:

Napsal: pon 18 srp 2008, 16:47
od houska
DYK77 píše:Praporky někteří máme. Bohužel teď došly, když bude zájem zase nějaký přidělám http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=396
taky beru praporek ale minihousku nachávám doma

Obrázek

Napsal: pon 18 srp 2008, 17:26
od Panter
houska: kraaasa :shock:

Napsal: pon 18 srp 2008, 17:40
od houska
bych řek :wink:

Napsal: pon 18 srp 2008, 20:55
od Gibon
Abych dobře reprezentoval klub a republiku tak jsem se nechal ostříhat, umyl a vyluxoval auto.

Napsal: pon 18 srp 2008, 20:55
od asayull
TAK MY ZA CHVÍLI RAZÍME PŘES GARMISCH DO IT A PAK NA SRAZ NA ZELL- TAK SNAD SE TAM VE ZDRAVÍ SETKÁME V CO NEJHOJNĚJŠÍM POČTU...

Napsal: pon 18 srp 2008, 20:55
od Gibon
Tak opatrně a štastnou cestu.

Napsal: pon 18 srp 2008, 21:02
od DYK77
Houska: to je boží foto :)

asayull: Přeji pěknou dovolenou :wink:

Napsal: pon 18 srp 2008, 21:15
od Blanka0600
houska píše:
DYK77 píše:Praporky někteří máme. Bohužel teď došly, když bude zájem zase nějaký přidělám http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=396
taky beru praporek ale minihousku nachávám doma

super! je vidět, že se malý houska potatil :lol:

Napsal: pon 18 srp 2008, 21:20
od houska
*VV*

Napsal: pon 18 srp 2008, 21:21
od DYK77
dyno píše:Kolik si jich musím objednat aby se zahájila výroba ? :-)
První várka byla po deseti a druhá patnáct kousků. Všechno se prodalo. Popravdě teď nezbylo moc času se tomu věnovat. Chce to minimálně jeden celý den aby se tomu člověk věnoval. To stříhání a rozměřování je docela pracný a časově náročný, ale určitě zase nějaký uděláme.

Napsal: pon 18 srp 2008, 21:24
od Gibon
Právě jsem trénoval stavění stanu v obýváku. Když jsem zjistil že se nevejde tak jsem to nechal. Prubnu to až na místě. O to větší bude prča.

Napsal: pon 18 srp 2008, 21:34
od DYK77
My máme dnes a zítra poslední volno před odjezdem, tak už jsme se taky podrobily nějakým přípravám. Teoreticky by jsme mohli vyrazit. :)

Napsal: pon 18 srp 2008, 21:53
od dyno
Myslíte, že je něco špatnýho na tom spát v autě ? :wink: