Stránka 44 z 50
Napsal: úte 01 dub 2008, 15:12
od houska
marko583 píše:Jirka P píše:Jen aby
Já byl o víkendu v Popradě a tam maj strašně blbej vzduch z těch Tater. Strašně mě ráno bolelal hlava

ale večer se to vždy srovnalo

vzdcuh je v tatrach v poriadku... tam ma len alkohol trocha viac oktanov...
já chmelil ve slovenskym krasu 10 dní a hlava me nebolela
Napsal: úte 01 dub 2008, 15:12
od houska
David0600 píše:houska má čisté zboží

jak jinak slepecký hole sebou
Napsal: úte 01 dub 2008, 15:13
od houska
sylva píše:já vám můžu jen tiše závidět

houska už chystá slívku,už vidím jak to zase dopadne

hele housková tu byla to zas budu bez večeře
Napsal: úte 01 dub 2008, 16:01
od DYK77
DYK77 píše:Teoretická účast
Nocležníci ( potvrzení noclehu ) , jídla objednána
IOI
Zamluveno 6x 2lůžkový pokoj ( z toho 1x 4lůžkový ) v Havírně a 9x 2lůžkový pokoj v Dermontu
David0600 2luzkovy
IOI
Blanka0600 2luzkovy
IOI
DYK77 2luzkovy
IOI
Smartnumeric 4luzkovy
IOI
p.Houzar 2luzkovy
IOI
Stas1 2luzkovy
IOI
Fireblaid + Jirka P. 2luzkovy
IOI
Houska + Gibon 2luzkovy
IOI
Roadstar 2luzkový
IOI
Libor Slivansky 2luzkovy
IOI
Morgan 2luzkovy
IOI
p. Trierl F4 2luzkovy
IOI
Slavíkovi F2 2luzkovy
IOI Odhlášení z akce 
Eldiga 2luzkovy
IOI
Bajza 2luzkovy
IOI
+
Účastníci
MONI
IOI
Aurum
IOI
Lukáš
Bsc
martin1
Ondrej Nehasil
marko583
Sultana - přijede možná až večer
smartak
RavenS.
IOI
houmles
IOI
Tomino09
Dawe
neděle
Olli05 dojede 6.3. nejdřív kolem 8hod
Xlukas asi jako Olli05
Napsal: úte 01 dub 2008, 16:02
od DYK77
Má někdo zájem o to dvoulůžko v Dermontu
Pan Slavík účast na srazu odhlásil kvůli manželce, která marodí
Kdo se napíše první, má přednost
Napsal: úte 01 dub 2008, 16:44
od Druzeta
Tak já ten pokoj beru.

Napsal: úte 01 dub 2008, 16:48
od DYK77
OK díky , budeš alespoň hajat se skupinou

Napsal: úte 01 dub 2008, 16:49
od DYK77
Teoretická účast
Nocležníci ( potvrzení noclehu ) , jídla objednána IOI
Zamluveno 6x 2lůžkový pokoj ( z toho 1x 4lůžkový ) v Havírně a 9x 2lůžkový pokoj v Dermontu
David0600 2luzkovy IOI
Blanka0600 2luzkovy IOI
DYK77 2luzkovy IOI
Smartnumeric 4luzkovy IOI
p.Houzar 2luzkovy IOI
Stas1 2luzkovy IOI
Fireblaid + Jirka P. 2luzkovy IOI
Houska + Gibon 2luzkovy IOI
Roadstar 2luzkový IOI
Libor Slivansky 2luzkovy IOI
Morgan 2luzkovy IOI
p. Trierl F4 2luzkovy IOI
Druzeta 2luzkovy IOI nově zařazeno
Eldiga 2luzkovy IOI
Bajza 2luzkovy IOI
+
Účastníci
MONI IOI
Aurum IOI
Lukáš
Bsc
martin1
Ondrej Nehasil
marko583
Sultana - přijede možná až večer
smartak
RavenS. IOI
houmles IOI
Tomino09
Dawe
neděle
Olli05 dojede 6.3. nejdřív kolem 8hod
Xlukas asi jako Olli05
Napsal: úte 01 dub 2008, 18:07
od aurum
pripojila bych se k vam ve Sneznym, ale nevim, v kolik bych tam mela cekat. Jak se domluvime?
Napsal: úte 01 dub 2008, 20:21
od David0600
houska píše:sylva píše:já vám můžu jen tiše závidět

houska už chystá slívku,už vidím jak to zase dopadne

hele housková tu byla to zas budu bez večeře
spíš bez chlastu

Napsal: úte 01 dub 2008, 20:21
od houska
a je to tu dyku mužeš dát někomu náš pokoj gibon před chvílí volal že ho někdo napálil ze zadu a nejede jedině že by vám nevadilo žebychom jeli fiestou to bych blil
Napsal: úte 01 dub 2008, 20:23
od David0600
DYK77 píše:Pokud bude na čtyřkolky bahno, tak to rušíme, to je jasný.
neměl by se připravit náhradní program

Napsal: úte 01 dub 2008, 20:23
od David0600
houska píše:a je to tu dyku mužeš dát někomu náš pokoj gibon před chvílí volal že ho někdo napálil ze zadu a nejede jedině že by vám nevadilo žebychom jeli fiestou to bych blil
to kecáš

Napsal: úte 01 dub 2008, 20:43
od STAS1
a je to tu dyku mužeš dát někomu náš pokoj gibon před chvílí volal že ho někdo napálil ze zadu a nejede jedině že by vám nevadilo žebychom jeli fiestou to bych blil
Ty voe.......a není to APRÍL

Napsal: úte 01 dub 2008, 21:03
od bajza
Mozna budu mit volne misto ale ja jedu na 100000procent