Stránka 44 z 50

Napsal: úte 01 dub 2008, 15:12
od houska
marko583 píše:
Jirka P píše:Jen aby :lol:
Já byl o víkendu v Popradě a tam maj strašně blbej vzduch z těch Tater. Strašně mě ráno bolelal hlava :lol: ale večer se to vždy srovnalo (-:*:-)
vzdcuh je v tatrach v poriadku... tam ma len alkohol trocha viac oktanov...
já chmelil ve slovenskym krasu 10 dní a hlava me nebolela

Napsal: úte 01 dub 2008, 15:12
od houska
David0600 píše:houska má čisté zboží :lol:
jak jinak slepecký hole sebou

Napsal: úte 01 dub 2008, 15:13
od houska
sylva píše:já vám můžu jen tiše závidět :cry: houska už chystá slívku,už vidím jak to zase dopadne (-:*:-)

hele housková tu byla to zas budu bez večeře

Napsal: úte 01 dub 2008, 16:01
od DYK77
DYK77 píše:Teoretická účast

Nocležníci ( potvrzení noclehu ) , jídla objednána IOI
Zamluveno 6x 2lůžkový pokoj ( z toho 1x 4lůžkový ) v Havírně a 9x 2lůžkový pokoj v Dermontu


David0600 2luzkovy IOI
Blanka0600 2luzkovy IOI
DYK77 2luzkovy IOI
Smartnumeric 4luzkovy IOI
p.Houzar 2luzkovy IOI
Stas1 2luzkovy IOI
Fireblaid + Jirka P. 2luzkovy IOI
Houska + Gibon 2luzkovy IOI
Roadstar 2luzkový IOI
Libor Slivansky 2luzkovy IOI
Morgan 2luzkovy IOI
p. Trierl F4 2luzkovy IOI
Slavíkovi F2 2luzkovy IOI Odhlášení z akce :-(
Eldiga 2luzkovy IOI
Bajza 2luzkovy IOI
+

Účastníci

MONI IOI
Aurum IOI
Lukáš
Bsc
martin1
Ondrej Nehasil
marko583
Sultana - přijede možná až večer
smartak
RavenS. IOI
houmles IOI
Tomino09
Dawe

neděle

Olli05 dojede 6.3. nejdřív kolem 8hod
Xlukas asi jako Olli05

Napsal: úte 01 dub 2008, 16:02
od DYK77
Má někdo zájem o to dvoulůžko v Dermontu :!:
Pan Slavík účast na srazu odhlásil kvůli manželce, která marodí

Kdo se napíše první, má přednost

Napsal: úte 01 dub 2008, 16:44
od Druzeta
Tak já ten pokoj beru. :lol:

Napsal: úte 01 dub 2008, 16:48
od DYK77
OK díky , budeš alespoň hajat se skupinou :lol:

Napsal: úte 01 dub 2008, 16:49
od DYK77
Teoretická účast

Nocležníci ( potvrzení noclehu ) , jídla objednána IOI
Zamluveno 6x 2lůžkový pokoj ( z toho 1x 4lůžkový ) v Havírně a 9x 2lůžkový pokoj v Dermontu


David0600 2luzkovy IOI
Blanka0600 2luzkovy IOI
DYK77 2luzkovy IOI
Smartnumeric 4luzkovy IOI
p.Houzar 2luzkovy IOI
Stas1 2luzkovy IOI
Fireblaid + Jirka P. 2luzkovy IOI
Houska + Gibon 2luzkovy IOI
Roadstar 2luzkový IOI
Libor Slivansky 2luzkovy IOI
Morgan 2luzkovy IOI
p. Trierl F4 2luzkovy IOI
Druzeta 2luzkovy IOI nově zařazeno
Eldiga 2luzkovy IOI
Bajza 2luzkovy IOI
+

Účastníci

MONI IOI
Aurum IOI
Lukáš
Bsc
martin1
Ondrej Nehasil
marko583
Sultana - přijede možná až večer
smartak
RavenS. IOI
houmles IOI
Tomino09
Dawe

neděle

Olli05 dojede 6.3. nejdřív kolem 8hod
Xlukas asi jako Olli05

Napsal: úte 01 dub 2008, 18:07
od aurum
pripojila bych se k vam ve Sneznym, ale nevim, v kolik bych tam mela cekat. Jak se domluvime?

Napsal: úte 01 dub 2008, 20:21
od David0600
houska píše:
sylva píše:já vám můžu jen tiše závidět :cry: houska už chystá slívku,už vidím jak to zase dopadne (-:*:-)

hele housková tu byla to zas budu bez večeře

spíš bez chlastu :lol:

Napsal: úte 01 dub 2008, 20:21
od houska
a je to tu dyku mužeš dát někomu náš pokoj gibon před chvílí volal že ho někdo napálil ze zadu a nejede jedině že by vám nevadilo žebychom jeli fiestou to bych blil

Napsal: úte 01 dub 2008, 20:23
od David0600
DYK77 píše:Pokud bude na čtyřkolky bahno, tak to rušíme, to je jasný.

neměl by se připravit náhradní program :?:

Napsal: úte 01 dub 2008, 20:23
od David0600
houska píše:a je to tu dyku mužeš dát někomu náš pokoj gibon před chvílí volal že ho někdo napálil ze zadu a nejede jedině že by vám nevadilo žebychom jeli fiestou to bych blil

to kecáš :cry:

Napsal: úte 01 dub 2008, 20:43
od STAS1
a je to tu dyku mužeš dát někomu náš pokoj gibon před chvílí volal že ho někdo napálil ze zadu a nejede jedině že by vám nevadilo žebychom jeli fiestou to bych blil


Ty voe.......a není to APRÍL :?: :?: :?:

Napsal: úte 01 dub 2008, 21:03
od bajza
Mozna budu mit volne misto ale ja jedu na 100000procent