Stránka 47 z 70

Napsal: pát 13 srp 2010, 00:09
od DYK77
8.664,-Kč aktuální stav

Uhrazen reklamní materiál - samolepky. Předáno Xlukasovi, k odběru na Smartimes2010.

Napsal: úte 24 srp 2010, 20:28
od Smartnumeric
Posláno 3000,- Kč, za každé auto spravdlivý díl, a se nehádaj.

Klasicky ....

Smart F2 - 1000,-
Smart F4 - 1000,-
Smart Ro - 1000,-

Napsal: pát 27 srp 2010, 07:48
od Alena
Zdravím. Něco korunek posláno, stránky tohoto super klubíku mi už hodně pomohly :-* Díky :D

Napsal: pát 27 srp 2010, 09:16
od Gibon
Oběma děkujeme. Obzvláště Smartnumerikům.

Napsal: pát 27 srp 2010, 10:11
od xlukas.cz
zvazime prejmenovani klubu na smartnumeric smart autoclub o.s.

*1*

DEKUJEME :!:

Napsal: pát 27 srp 2010, 10:32
od DYK77
Potvrzuji příjem částky od Sm.numerica na konto SAC ;-)
Jako fakt díky hele, ale opatrně, aby si někdo nemyslel, že přes SAC pereme špinavý prachy, prachy, prachy :P Šmarjá , takovej "baoch" 8)

Napsal: pát 27 srp 2010, 16:29
od Smartnumeric
xlukas.cz píše:zvazime prejmenovani klubu na smartnumeric smart autoclub o.s.

*1*

DEKUJEME :!:

Voe :-)

Napsal: úte 31 srp 2010, 10:38
od DYK77
Alena píše:Zdravím. Něco korunek posláno, stránky tohoto super klubíku mi už hodně pomohly :-* Díky :D
Dorazily. Děkujeme 8)

Napsal: pon 13 zář 2010, 12:23
od DYK77
13.314,-Kč aktuální stav

Napsal: pát 17 zář 2010, 22:20
od DYK77
13.614,-Kč aktuální stav

Napsal: pát 01 říj 2010, 00:02
od pbxpbx
Zaslán příspěvek

Napsal: pát 01 říj 2010, 23:35
od DYK77
Děkujeme :wink:

Napsal: sob 02 říj 2010, 00:24
od pbxpbx
DYK77 píše:Děkujeme :wink:
Naopak, ja dekuji, ze delate toto forum, kde je plno uzitecnych informaci.

Napsal: stř 06 říj 2010, 07:58
od DYK77
14.824,-Kč aktuální stav

Napsal: ned 14 lis 2010, 21:39
od DYK77
Doplatek 86,-Kč Slumeko s.r.o. za provedení uzavírky parkoviště v Kopřivnici na JVV2010

14.738,-Kč aktuální stav