Stránka 47 z 70
Napsal: pát 13 srp 2010, 00:09
od DYK77
8.664,-Kč aktuální stav
Uhrazen reklamní materiál - samolepky. Předáno Xlukasovi, k odběru na Smartimes2010.
Napsal: úte 24 srp 2010, 20:28
od Smartnumeric
Posláno 3000,- Kč, za každé auto spravdlivý díl, a se nehádaj.
Klasicky ....
Smart F2 - 1000,-
Smart F4 - 1000,-
Smart Ro - 1000,-
Napsal: pát 27 srp 2010, 07:48
od Alena
Zdravím. Něco korunek posláno, stránky tohoto super klubíku mi už hodně pomohly

Díky

Napsal: pát 27 srp 2010, 09:16
od Gibon
Oběma děkujeme. Obzvláště Smartnumerikům.
Napsal: pát 27 srp 2010, 10:11
od xlukas.cz
zvazime prejmenovani klubu na smartnumeric smart autoclub o.s.
DEKUJEME
Napsal: pát 27 srp 2010, 10:32
od DYK77
Potvrzuji příjem částky od Sm.numerica na konto SAC

Jako fakt díky hele, ale opatrně, aby si někdo nemyslel, že přes SAC pereme špinavý prachy, prachy, prachy

Šmarjá , takovej "baoch"

Napsal: pát 27 srp 2010, 16:29
od Smartnumeric
xlukas.cz píše:zvazime prejmenovani klubu na smartnumeric smart autoclub o.s.
DEKUJEME
Voe

Napsal: úte 31 srp 2010, 10:38
od DYK77
Alena píše:Zdravím. Něco korunek posláno, stránky tohoto super klubíku mi už hodně pomohly

Díky

Dorazily. Děkujeme

Napsal: pon 13 zář 2010, 12:23
od DYK77
13.314,-Kč aktuální stav
Napsal: pát 17 zář 2010, 22:20
od DYK77
13.614,-Kč aktuální stav
Napsal: pát 01 říj 2010, 00:02
od pbxpbx
Zaslán příspěvek
Napsal: pát 01 říj 2010, 23:35
od DYK77
Děkujeme

Napsal: sob 02 říj 2010, 00:24
od pbxpbx
DYK77 píše:Děkujeme

Naopak, ja dekuji, ze delate toto forum, kde je plno uzitecnych informaci.
Napsal: stř 06 říj 2010, 07:58
od DYK77
14.824,-Kč aktuální stav
Napsal: ned 14 lis 2010, 21:39
od DYK77
Doplatek 86,-Kč Slumeko s.r.o. za provedení uzavírky parkoviště v Kopřivnici na JVV2010
14.738,-Kč aktuální stav