pro moni a gibona
-
Zuziiik
tram má vždy přednost to nevíš?je většíDavid0600 píše:dneska na harfě nefungovali světla řídili to benga jel jsem od čerňáku na žižkov fízl ukazuje pro mě na odbočení a málem mě nahulila tramvaj polda pískal jak o život a tramvaják ještě přidal a málem ho srazil, gibone co to tam zaměstnáváte?
houska mi už neříká pane
-
Zuziiik
Tak to je sila, zacina to byt fakt vazne! Ja niesom ockovana, zato sa na mna lepi kazda choroba! Nechcem hnusnu zltacku fujtajbl! Snad je to len plany poplach, drzim Gibonovi palce!
Marodi sa dost dlho, lebo na to nie su lieky, maximalne nejake podporne prostriedky pre organizmus. Vyzaduje to nejaky cas na lozku a vela kludu. A kedze to napada pecen, bohvie ako dlho clovek nemoze pit alkohol...to samozrejme nie je zrovna to najdolezitejsie, ale napadlo ma to, no
Marodi sa dost dlho, lebo na to nie su lieky, maximalne nejake podporne prostriedky pre organizmus. Vyzaduje to nejaky cas na lozku a vela kludu. A kedze to napada pecen, bohvie ako dlho clovek nemoze pit alkohol...to samozrejme nie je zrovna to najdolezitejsie, ale napadlo ma to, no
-
Zuziiik

