Stránka 49 z 67

Napsal: úte 04 pro 2012, 09:39
od Druzeta
To je přehnaný.

Napsal: čtv 31 led 2013, 10:39
od Druzeta

Napsal: čtv 31 led 2013, 12:44
od xlukas.cz
copak pulse ma tento skaredy volant?

Napsal: čtv 31 led 2013, 13:03
od Druzeta
Pulse to není, to má budíčky a jiný volant s řazením.

Napsal: čtv 31 led 2013, 13:08
od Druzeta

Napsal: čtv 31 led 2013, 13:15
od xlukas.cz
wow :)
toho ramu bych se nebal. to je jen ten horni obal zmacknuty.

hmm, parada *1*

Napsal: úte 12 úno 2013, 10:33
od Druzeta

Napsal: úte 19 úno 2013, 18:49
od xlukas.cz

Napsal: stř 20 úno 2013, 09:36
od Druzeta
Chybí jim krabička která řídí rozsvícení po nastartování, navíc mi to přijde jako napodobenina SJ288.

Napsal: stř 20 úno 2013, 12:09
od Winterwolf
Krabička nechybí, napojuje se to na spínané + a jeden kontakt na parkovačku :wink:

Dával jsem je tátovi na Clio

Napsal: stř 20 úno 2013, 13:15
od Druzeta
Šlo by to zapojit asi jenom na spínané +, ale originál k tomu je krabička která rozsvítí světla až po nastartování motoru když se zvýší napětí alternátorem. :wink:
Obrázek
Obrázek

Napsal: stř 20 úno 2013, 13:26
od Winterwolf
jo takhle to jsme se nepochopili :oops:

Ano je to levnější kopie ,ale zase na druhou stranu jak vypneš klíček tak se ti vypnou LED světla , když jsem měl na Smartu slabou baterku tak to "chytrá" krabička vyhodnotila tak že svítily světla ještě 3 hodiny po vypnutí klíčku :roll: Pak se kapacita baterky dostala tak nízko že by mohlo hrozit riziko nenastartování a tak se vypnuly :roll:

Napsal: stř 20 úno 2013, 13:35
od Druzeta
Aha tak to neznám já jsem tam narval 72Ah. :lol:

Napsal: čtv 21 bře 2013, 08:11
od xlukas.cz

Napsal: čtv 21 bře 2013, 11:21
od kuher
K té krabičce, výše uvedené spíná při zvýšení palub. napětí, já ji mám přímo na baterku. A je pravda, že po vypnutí motoru světla chvíli svítí. :shock: