Stránka 6 z 30
Napsal: úte 30 zář 2008, 14:56
od dyno
Měl jsem za to, že termín u jo

Napsal: úte 30 zář 2008, 15:19
od DYK77
Nečekejte, že v těch instrukcích z DA bude nějaká extra informace. Termín je znám, takže kdo chce jet, si už zařídil volno a jestli to bude v 11:00 nebo 13:00 to už je celkem jedno, to už mi můžou napsat klidně den předem.
Napsal: úte 30 zář 2008, 19:19
od *DM*
Takže jestli to chápu dobře,stačí v sobotu 18.10. přijed do Prahy na Daimlerovu ulici před Mercedes?
Napsal: úte 30 zář 2008, 19:22
od DYK77
Ano. Přesný čas nalezneš v nejhorším případě zde na fóru den předem. Nebo Ti mohu poslat SMS až se to dozvím.
Napsal: úte 30 zář 2008, 19:33
od *DM*
A máš představu alespoň trochu o průběhu celé akce?Abych nejel 200 km do Prahy,tam budou před Mercedesem stát 3 auta a za hodinu se to rozprchne pryč.
Napsal: úte 30 zář 2008, 19:41
od DYK77
Bylo jen naznačeno, že to bude pohodová akce pro všechny ročníky a žádné velké ježdění po Praze jako předchozí rok, kdy jsme byli všichni totálně rozděleni. Začne to možná kolem 11:00 dopoledne, ale to není jistý. Dokud DA nedá vědět, tak jsou všechny moje informace k ničemu, je to jejich soutěž.
Napsal: úte 30 zář 2008, 19:44
od *DM*
Můžewš mi hodin na ně nějakej kontakt,klidně i do SZ,nebi na toho,kdo to organizuje,zkusím to vykomunikovat.Ale raději zavolám,než bych se 400 km trmácel zbytečně,víš co.
Napsal: úte 30 zář 2008, 19:49
od DYK77
Bych z toho měl nerad nějaké oplétačky, že jsem rozdával něčí tel. číslo, protože to co mám nevím jestli je soukromé nebo služební. Stačilo by kdybych se zeptal za Tebe?
Napsal: úte 30 zář 2008, 21:35
od *DM*
Toi sice můžeš,ale zavolám si do Prahy do Mercedesu,určitš o tom budou něco vědět.Nějaký kontakty mi dají určitě v Brně.
Napsal: úte 30 zář 2008, 21:43
od DYK77
Není tajemství, když Ti řeknu, že můžeš požadovat pana Jelínka z Marketingového odd. z DA Praha
Napsal: úte 30 zář 2008, 22:04
od *DM*
Díky,znás se s ředitelkou z Brna,učo nsa něj má číslo.
Napsal: úte 30 zář 2008, 22:15
od DYK77
OK a díky za pochopení
Napsal: úte 30 zář 2008, 22:42
od *DM*
Jo v pohodě,zitra zjistím program a písnu sem,co jsme se dozvěděl.
Napsal: úte 30 zář 2008, 22:44
od DYK77
Obávám se, že program budou tajit , tak uvidíš
Napsal: úte 30 zář 2008, 22:54
od Zuziiik
Ale ak sa niečo dozvieš, určite sem písni! Nemusíš všetky podrobnosti, nech je prekvapko, ale nech aspoň vieme o čo zhruba pôjde. Dík, snáď sa podarí
