Napsal: úte 14 črc 2009, 12:00
stejne by te nepoznali.
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
Za nejběžnější porušení pravidel slušného chování je považováno bezohledné obsazování lehátek, močení do vody nebo troušení odpadků. Mnohé také velice dráždí hlasitá hudba.
Je to jasný nebo se tu mám i vykakat
o ciganech tam nepadlo ani slovoAmeričané jako nejhorší provinilci
Američané byli označeni za nejhorší provinilce proti zásadám vhodného chování na pláži či u bazénu - oznámkovalo je tak 22 procent respondentů. Pro sedm procent dotázaných jsou to Němci.
xlukas.cz píše:ze by potom po tom savu a chloru vybledli![]()