Stránka 6 z 103

Napsal: úte 14 črc 2009, 12:00
od xlukas.cz
stejne by te nepoznali.

Napsal: úte 14 črc 2009, 12:26
od xlukas.cz
Za nejběžnější porušení pravidel slušného chování je považováno bezohledné obsazování lehátek, močení do vody nebo troušení odpadků. Mnohé také velice dráždí hlasitá hudba.

Napsal: úte 14 črc 2009, 12:33
od DYK77
Je to jasný nebo se tu mám i vykakat

Napsal: úte 14 črc 2009, 12:42
od xlukas.cz
Američané jako nejhorší provinilci

Američané byli označeni za nejhorší provinilce proti zásadám vhodného chování na pláži či u bazénu - oznámkovalo je tak 22 procent respondentů. Pro sedm procent dotázaných jsou to Němci.
o ciganech tam nepadlo ani slovo :!:

Napsal: úte 14 črc 2009, 12:45
od DYK77
Cigoši nechodí moc k bazénu, fuj voda :lol:

Napsal: úte 14 črc 2009, 12:48
od xlukas.cz
bys videl, kolik jich je ve vyskove v akvaparku. sem tam nebyl, jen sem slysel od lidi, co tam jeli a uz nikdy vic. mozna se uz situace zlepsila.

Napsal: úte 14 črc 2009, 13:16
od DYK77
Ve Vyskove maj asi cigány inteligenty 8E

Napsal: úte 14 črc 2009, 13:27
od stanislav.rejn
Taky jsem je neviděl u vody oni se ji bojej :twisted:

Napsal: úte 14 črc 2009, 14:05
od xlukas.cz
ze by potom po tom savu a chloru vybledli :?: :lol:

Napsal: úte 14 črc 2009, 21:38
od stanislav.rejn
xlukas.cz píše:ze by potom po tom savu a chloru vybledli :?: :lol:
8E

Napsal: úte 14 črc 2009, 23:07
od Druzeta

Napsal: úte 14 črc 2009, 23:37
od Gibon
To je hegedeš černej 8EX

Napsal: stř 15 črc 2009, 10:40
od DYK77

Napsal: stř 15 črc 2009, 11:21
od xlukas.cz

Napsal: stř 15 črc 2009, 11:27
od Druzeta
A pak že nepracujou, vždy to jsou dříči. :lol: