Stránka 6 z 12

Napsal: čtv 17 črc 2014, 11:36
od dhbikes
Takže diagnostika hodila chybu čidla tlaku paliva. Tak jsme shodili římsu a vyklepal z ni poměrně pěknou hromadu bordelu a vypadá to že je zaprasená celá palivová soustava. Při odpojení čidla to nechcípá. Napadlo mne vše sundat, profouknout, vyměnit čerpadlo a paliv. filtr a znova seskládat. Má s tímto problémem někdo zkušenost? Díky

Napsal: čtv 17 črc 2014, 13:52
od Jindřich
Já jen upozorním na pojem diagnostika- pro SMART je potřeba diagnostika MB Star C3, kterou zas tak nikdo nemá, ani mnohý všeobecný autoservis.Ty všeobecné, které se dají koupit i za nějakých 5-6 stovek neumí na SMARTU zjisit všechny závady, nevím, kde by se ve SMARTu měřil tlak vstřikovaného paliva.?? *pivo*

Napsal: čtv 17 črc 2014, 21:36
od hoboj
To by mne taky zajimalo. Benzin zadne takove mereni tlaku paliva nema. Diesel ma?

Napsal: pát 18 črc 2014, 09:39
od dhbikes
Senzor tlaku paliva je v liště vstřikovače.

Napsal: pát 18 črc 2014, 12:59
od Roman Milo
Dělalo mi to něco podobného jako tobě, nepravidelně, bez závislosti na otáčkách nebo teplotě. Vyhazovalo to chybu P0251, byl vadný pin v konektoru pojistkové skřínky, přes který se napájí palivové čerpadlo.

Napsal: pát 18 črc 2014, 13:30
od Milan Vavrek
To som riešil aj ja:
Palivové čerpadlo a poistková skrinka MK7 v sekcii ELEKTROINSTALACE.

Napsal: pát 18 črc 2014, 13:46
od Roman Milo
Tvůj příspěvek mi hodně pomohl, já jsem to vyřešil přeletováním konektoru v plošném spoji a výměnou vyhřátého pinu napájení čerpadla.

Napsal: pát 18 črc 2014, 15:55
od dhbikes
Děkuji za radu, o víkendu na to mrknu. Je pravda že je to tak 2 měsíce co mi to začalo chcípat a v té době mi povypadla pojistná skříňka ale nehledal jsem spojitost.

Napsal: pát 18 črc 2014, 18:29
od Milan Vavrek
Asi tichá a časová porucha na Smarte. Toto som čítal aj na DE fore, ale tam menili celu poistkovú skrinku. No ale to stojí nehorázne ve¾a €€€€. A dá sa to opravi :D

Napsal: pon 21 črc 2014, 09:21
od dhbikes
Tak jsem se na to o víkendu vrhnul a zjistil, že mám bohužel úplně jinou pojistkovou skříňku do které vedou jednotlivé kabely v jednotlivých konektorech a přijde mi že jsou všechny v pořádku. Je možné že už je načaté palivové čerpadlo + spojení s bordelem v palivové soustavě a výsledkem je špatný tlak.

Napsal: pon 21 črc 2014, 11:20
od Milan Vavrek
Pomoc o akú MK x skrinku sa jedná je tu:
http://www.fq101.co.uk/how-to-guides/fo ... rical.html
Problémy z čerpadlom, čo viem boli u MK7.

Napsal: pát 07 lis 2014, 23:08
od docent_tecka
Prosim pomozte. Smartik dlouho stal. Ted pri otoceni klice zavrni a natlakuje se. Samotne startovani vsak nejde. Jakoby se nemohl roztocit. Svetla sviti a radio hraje, baterkou to snad nebude. Poradite? Dekuji

Napsal: sob 08 lis 2014, 08:10
od Milan Vavrek
Aj uhlíky v štartéry to môžu by.

Napsal: sob 08 lis 2014, 21:11
od Jindřich
Připadá mi, že máš zaimobilizováno, to pak netočí starter,,vypni klíček na nulu, zmáčkni nějaké tlačítko na klíči a až to pípne, tak znovu na "I" a zkus startovat.
Blbou baterku poznáš, když zapneš světla a startuješ- když při tom zhasnou, je to jasný. *VV*

Napsal: ned 09 lis 2014, 01:06
od tomyk
Jindřich píše:Připadá mi, že máš zaimobilizováno, to pak netočí starter,,vypni klíček na nulu, zmáčkni nějaké tlačítko na klíči a až to pípne, tak znovu na "I" a zkus startovat.
Blbou baterku poznáš, když zapneš světla a startuješ- když při tom zhasnou, je to jasný. *VV*
v kazdem z mych aut svetla pri stratovani zhashou/zeslabnou