Stránka 6 z 7

Napsal: čtv 28 črc 2011, 16:52
od Markéta
:lol: no, já jsem si říkala, že když to budu mít v tašce, bude to lepší. Mýlila jsem se :wink:

Napsal: ned 14 srp 2011, 20:13
od panzer.dragon
přemejšlim že vezmu něco takovýho http://www.ebay.co.uk/itm/Storage-Car-t ... 2c5cc52c5b máte to někdo? jiný na smarta sem nenašel jen nějakej universal třeba zde http://www.ebay.co.uk/itm/Car-Seat-orga ... 27bd4eaddf ale to mi přijde trochu shit kvalita ikdyž přihrádka na sprej by se hodila

Napsal: ned 14 srp 2011, 20:23
od Dejvaval
To bych radsi vzal ten prvni na smarta, nez univerzal.
Nebo neco nechat baby spichnout z dakronu nebo z nejake podobne pevne latky.
Je fakt ze tady je to i s dopravou do 350,-Kc :)

Napsal: ned 14 srp 2011, 20:31
od panzer.dragon
jj no spíš ten na smarta bych vzal rovnou dva i na spolujezdce

Napsal: ned 14 srp 2011, 21:37
od panzer.dragon
kašlu na to, ta šňůrka by stejně nějak divně vedla u krku řidiče.. tohle ne a druhá věc co bych rád nějak vyřešil potřeboval bych držák na pití, ale aby se taam vešlo velký pití z mekáče nebo půlitrová plastová lahev, jak je na tom ten originál na 450? vejde se to tam? drží to dobře?

Napsal: ned 14 srp 2011, 21:40
od jancarik F2
vejde se tam i 1.5l otocis ten krouzek nahore a lahev das na zem :wink:
k cemu ta opicarna na sedacky slouzi :shock: vypada to jako v kadernictvy :lol: fuj

Napsal: ned 14 srp 2011, 21:57
od panzer.dragon
a to velký pití z mekáče? asi nejčastější náklad co se pití týče, aby to šlo jednoduše obsluhovat řidičem?

Napsal: ned 14 srp 2011, 22:05
od jancarik F2
po pravde mekac nevim ale kdyz se tam vejde 1.5l lahev tak predpokladam ze v pohode ale jak rikam nevim presne

Napsal: ned 14 srp 2011, 22:10
od panzer.dragon
dík za info, snad bude ok :)

edit: pokud je to nad sebou ty dvě části tak se tam vleze dno 1.5l lahve? nebo jen jako že s prostrčí kousek pod víčko zvrchu lahve když se to dá do strany ten vršek?

Napsal: pon 15 srp 2011, 07:38
od xlukas.cz
mne se tam vleze i 2l flaska - kofola napr. v 1,5l nedelaji nic dobreho :wink: :lol:

nemej obavy. myslim, ze kelimek s pitim to udrzi a nebude litat. to kdy ho das do slozeneho drzaku. a potom kdyz tu horni cast s :lol: gumou odsunes na bok ke spolujezdcovi, tak tam strcis flasku. "propadne" ti az na zem, ale porad ten krouzek zustane nekde kolem poloviny. flaska drzi, nelita.

Napsal: pon 15 srp 2011, 16:59
od Markéta
Ano, můžu potvrdit, drží nelítá a je jedno, co to je ( aspoň velikost 0,5 l lahve ). My tak například převážíme vino nebo jinej chlast. Lepší, než se celou cestu bát, že to někde uknu.

Napsal: pon 15 srp 2011, 18:24
od xlukas.cz
MORAVA *VV* *posádka* *okurka* *smart* *NOS*

Napsal: pon 15 srp 2011, 19:30
od Markéta
:lol: já jsem myslela z obchodu - koupím litrovku vína a než ji cpát mezi věci dozadu...dám ji do držáku. Jinak tam vozím stabilně láhev s vodou

Napsal: úte 16 srp 2011, 14:28
od Jirka P
Lahev s vodkou 8)

Napsal: úte 16 srp 2011, 19:00
od houzar
budu ti dělat spolujezdce