Stránka 6 z 6
Napsal: čtv 21 kvě 2009, 19:34
od Markéta
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=3
Tak tenhle mi zamotal hlavu..akorát je mi podezřelá ta cena vzhledem k počtu najetých km.. vím, že je to 0,6, ale strašně se mi líbí. Ale já to hodnotím podle vzhledu, takže na mě moc nedejte

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 20:01
od Druzeta
Tak najeto to má 135t ne jenom 35t, je to rok 1999, nové turbo a GO motoru, těžko posoudíš jestli to je po GO a po jaké, nějaké faktury za opravu atd... nic neznamená, o žádné záruce se tam nic nepíše a i kdyby jo tak jezdit řešit nějakou záruku do Německa by taky asi nebylo nic moc.
Pokud chceš aby jsi s autem neměla problémy, to se ale nedá nikdy zaručit tak spíš ten motor 700 nebo 600 se špatným motorem a nechat motor opravit a pak už budeš jenom jezdit, ale stejně může odejít turbo, actuator,atd...
Napsal: čtv 21 kvě 2009, 20:18
od Markéta
Možná, kdybych uměla německy,tak to tam taky vyčtu, já tu německou část přeskakuju, mrknu na fotečky, na cenu a na obsah... spíš se tak kochám...

Napsal: čtv 21 kvě 2009, 20:20
od Markéta
A nebo si počkám, až ho tu někdo bude prodávat..tak šup, v červenci už chci jezdit
