Stránka 6 z 26

Napsal: pát 12 bře 2010, 14:47
od kimby
Blanka0600 píše:takže kocourek?
jj, je to kocour, dle výstavního řádu již veterán (věkově) :-)

Napsal: pát 12 bře 2010, 14:52
od xlukas.cz
kimby píše:dítko je zatím v bříšku, tak máme náhradu :-D
az bude ditko, sverte ho do pece gibonovi. on se o neho moc dobre postara.

Napsal: pát 12 bře 2010, 15:01
od kimby
xlukas.cz píše:
kimby píše:dítko je zatím v bříšku, tak máme náhradu :-D
az bude ditko, sverte ho do pece gibonovi. on se o neho moc dobre postara.
Jo Gibonovi :-D :-D

Napsal: pát 12 bře 2010, 16:11
od houska
xlukas.cz píše:
kimby píše:dítko je zatím v bříšku, tak máme náhradu :-D
az bude ditko, sverte ho do pece gibonovi. on se o neho moc dobre postara.
to dítko jo? :lol:

Napsal: pát 12 bře 2010, 17:01
od Jirka P
He he už to vidím jak si ho Gibon nese domu, okolo krku má věnec z česneku a potutelný úsměv na tváři :D

Napsal: pát 12 bře 2010, 17:03
od houska
má děti rád jek cestu do práce :lol:

Napsal: stř 31 bře 2010, 20:17
od Janík
Tak Kimby to je ten kočičák co jsme psala... Je to taky ta Mainská mývalí kočka? Nechtěl se nechat fotit :?
Obrázek
Obrázek

Napsal: čtv 01 dub 2010, 23:18
od kimby
Janík píše:Tak Kimby to je ten kočičák co jsme psala... Je to taky ta Mainská mývalí kočka? Nechtěl se nechat fotit :?
Obrázek
Obrázek
Je to nečistá Mainská číča...má plno znaků mainky, ale čistá není určitě.

Řekla bych, že je to kříženec Mainské mývalí s myšilovkou (tak nazývám obyčejné kočičky)...

ale je pěkný!

Napsal: pát 02 dub 2010, 07:35
od Janík
dík tak má Jirka pravdu je to kříženej hydroš :lol:

Napsal: pát 02 dub 2010, 22:15
od RavenS.
nase zvieratka :D
usko
Obrázek

potkaniky
Obrázek

Farinko
Obrázek

Macko
Obrázek
kimby nevies mi prosim povedat ci je tato nasa macicka aj nejakeho druhu alebo je iba taka tulava? ale na tulavu sa nam zda ze ma strasne hruby chvost :)

Napsal: pát 02 dub 2010, 22:35
od DYK77
Krasavci :)

Já to typuji na nějakou speciální rasu , byl jsem s Kimby na výstavě koček a tohle se tam teda nikde nevyskytovalo :P

Napsal: pát 02 dub 2010, 22:42
od RavenS.
bude to nejaky miesanec lebo na tulavu macku ma fakt velky chvost

Napsal: pát 02 dub 2010, 22:45
od DYK77
S chvostem je to jak u chlapů , nemusí to být hned jiná rasa, ale může :lol:
Ne jako nevim, možné to je, že je křížená, pokud není znám původ, je to více než pravděpodobné.

Napsal: ned 04 dub 2010, 19:59
od Jirka P
Na toho králíka mám několi výborných receptů!

Napsal: ned 04 dub 2010, 20:25
od xlukas.cz
ja ho mam nejradsi na rizky.