Napsal: pát 12 bře 2010, 14:47
jj, je to kocour, dle výstavního řádu již veterán (věkově)Blanka0600 píše:takže kocourek?
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
jj, je to kocour, dle výstavního řádu již veterán (věkově)Blanka0600 píše:takže kocourek?
az bude ditko, sverte ho do pece gibonovi. on se o neho moc dobre postara.kimby píše:dítko je zatím v bříšku, tak máme náhradu
Jo Gibonovixlukas.cz píše:az bude ditko, sverte ho do pece gibonovi. on se o neho moc dobre postara.kimby píše:dítko je zatím v bříšku, tak máme náhradu
to dítko jo?xlukas.cz píše:az bude ditko, sverte ho do pece gibonovi. on se o neho moc dobre postara.kimby píše:dítko je zatím v bříšku, tak máme náhradu


Je to nečistá Mainská číča...má plno znaků mainky, ale čistá není určitě.Janík píše:Tak Kimby to je ten kočičák co jsme psala... Je to taky ta Mainská mývalí kočka? Nechtěl se nechat fotit![]()