Stránka 6 z 7
Napsal: pát 09 črc 2010, 17:13
od houzar
tak co? kdo teda jede?
Napsal: pát 09 črc 2010, 17:31
od scorpi4
slovenska vyprava urcite..

..jurko zhana ubytko a tak..a ideme zatial co viem, tak cca 7 aut..
3x new smart fortwo
1x cabrio
1x old smat fortwo
1x smart forfour
1x smart roadster
Takze myslim, ze celkom slusna ucast...ale kedze este nevieme trasu, tak neviem, ako a kde sa schadzame..myslim slovenska a ceska vyprava..

Napsal: pát 09 črc 2010, 21:25
od xlukas.cz
takze slovenska vyprava bude od ceske oddelena podobne jako loni.
Napsal: pát 09 črc 2010, 21:34
od RavenS.
xlukas.cz píše:takze slovenska vyprava bude od ceske oddelena podobne jako loni.
ako oddelena?
Napsal: pát 09 črc 2010, 21:39
od xlukas.cz
nechcu vyvolavat mezinarodni konflikt.
Napsal: pát 09 črc 2010, 21:45
od RavenS.
aha tak ok (ja som minuly rok nebola)
Napsal: pát 09 črc 2010, 22:46
od dyno
scorpi4 píše:
...1x old smat fortwo...
začínám si pomalu myslet, že mám nějakýho veterána

Napsal: pát 09 črc 2010, 23:15
od Jurko
tak ono ten nas cerveny milacik ma uz svoje roky

Napsal: sob 10 črc 2010, 10:19
od houzar
tak jsem vymyslel návštěvu Dachsteinu na zpáteční cestě v neděli

ještě zkusím na tém zapracovat
http://www.alpy.net/dachstei/ramhostr.php
Napsal: ned 11 črc 2010, 23:25
od scorpi4
xlukas.cz píše:takze slovenska vyprava bude od ceske oddelena podobne jako loni.
no ved budeme radi, ak sa niekde spojime..myslim, ze v tom nebude ziadny problem..ci?
to dyno:
nemyslel som to v zlom dyno, ved mne sa aj starsi model paci..ved s tym sme zacinali..a stale je to ten pravy smartik..
ten novy uz nevyvolava v okoloiducich tolke kladne emocie...aj ked stale ano..ale uz je to ine trosku...

Napsal: pon 12 črc 2010, 09:59
od dyno
Napsal: pon 12 črc 2010, 12:57
od dyno
Dneska se chystám ve 20:00 sledovat ČT2, abych k tomu loňskému výletu konečně získal i to vyprávění

Napsal: pát 16 črc 2010, 15:36
od houzar
pokuste se najít své auto

Smart Times 2010
Napsal: pát 23 črc 2010, 21:32
od Koks
Já jedu.
Napsal: sob 24 črc 2010, 09:17
od Janík