Stránka 6 z 7

Napsal: pát 09 črc 2010, 17:13
od houzar
tak co? kdo teda jede?

Napsal: pát 09 črc 2010, 17:31
od scorpi4
slovenska vyprava urcite..:D..jurko zhana ubytko a tak..a ideme zatial co viem, tak cca 7 aut..

3x new smart fortwo
1x cabrio
1x old smat fortwo
1x smart forfour
1x smart roadster

Takze myslim, ze celkom slusna ucast...ale kedze este nevieme trasu, tak neviem, ako a kde sa schadzame..myslim slovenska a ceska vyprava.. :lol:

Napsal: pát 09 črc 2010, 21:25
od xlukas.cz
takze slovenska vyprava bude od ceske oddelena podobne jako loni.

Napsal: pát 09 črc 2010, 21:34
od RavenS.
xlukas.cz píše:takze slovenska vyprava bude od ceske oddelena podobne jako loni.
ako oddelena?

Napsal: pát 09 črc 2010, 21:39
od xlukas.cz
nechcu vyvolavat mezinarodni konflikt.

Napsal: pát 09 črc 2010, 21:45
od RavenS.
aha tak ok (ja som minuly rok nebola)

Napsal: pát 09 črc 2010, 22:46
od dyno
scorpi4 píše: ...1x old smat fortwo...
začínám si pomalu myslet, že mám nějakýho veterána :lol:

Napsal: pát 09 črc 2010, 23:15
od Jurko
tak ono ten nas cerveny milacik ma uz svoje roky :-)

Napsal: sob 10 črc 2010, 10:19
od houzar
tak jsem vymyslel návštěvu Dachsteinu na zpáteční cestě v neděli
Obrázek
ještě zkusím na tém zapracovat
http://www.alpy.net/dachstei/ramhostr.php

Napsal: ned 11 črc 2010, 23:25
od scorpi4
xlukas.cz píše:takze slovenska vyprava bude od ceske oddelena podobne jako loni.
no ved budeme radi, ak sa niekde spojime..myslim, ze v tom nebude ziadny problem..ci?

to dyno:

nemyslel som to v zlom dyno, ved mne sa aj starsi model paci..ved s tym sme zacinali..a stale je to ten pravy smartik..
ten novy uz nevyvolava v okoloiducich tolke kladne emocie...aj ked stale ano..ale uz je to ine trosku... :D

Napsal: pon 12 črc 2010, 09:59
od dyno
V poriadku, by a nebudem. :P :P :P

Napsal: pon 12 črc 2010, 12:57
od dyno
Dneska se chystám ve 20:00 sledovat ČT2, abych k tomu loňskému výletu konečně získal i to vyprávění 8)

Napsal: pát 16 črc 2010, 15:36
od houzar
pokuste se najít své auto
Obrázek

Smart Times 2010

Napsal: pát 23 črc 2010, 21:32
od Koks
Já jedu.

Napsal: sob 24 črc 2010, 09:17
od Janík
Kolik teda nás bude? V loni jsme dělali seznam lidí a letos to tu nějak pokulhává. Jak nejede Dyk tak žádná organizace :lol: :wink: Nebo mi něco uniklo :? :oops: