ten system bych musel videt.
lenka cisti auta a pouzivaji na to kartacek
postup:
- poradne navlhcit
- nastrikat cistici pripravek. smes praciho prasku a avivaze
- kartackem napenit a vycistit
- potom vysat
- vlhcit a vysavat soucasne + vysavat zbytkovou vodu
je fakt, ze na to maji profi stroje.
ale i nas vysavac co mame na cisteni kobercu, tak je tam uzky nadstavec, tak si myslim, ze by to i s nim snad slo.
kazdopadne, kdyz to mas vyzkousene a vis, ze je to tak nejlepsi, tak to tak urcite bude. ja si taky delam veci po svem a at si me kdokoliv presvedcuje o necem jinem, tak si taky stojim za svym

