Stránka 6 z 10
Napsal: stř 16 bře 2011, 13:53
od peopleshk
Souhlasim s Dykem, kazdopadne si myslim, ze i ostatni si vyberou z jidelniho listku. Urcite tam nemaji jenom 10 jidel.

Napsal: stř 16 bře 2011, 14:06
od DYK77
To určitě ne, ale v rámci rychlého odbavení se rezervuje restaurace pro klub a nechá se připravit jen určitý počet jídel, aby se skupina stihla najíst v nějakém limitu. Podobnost nabídky nebývá náhodná, protože samozřejmě čím jsou jídla na přípravu podobnější, tím to méně zatěžuje kuchyni a ta je tak schopna v krátké době připravit větší počet porcí. Proto je nutné na tohle brát ohled a nevymýšlet rozmlsané kraviny. V případě, že nejde o kravinu, ale o zdraví, tak je opravdu lepší zvolit vlastní cestu stravování v restauraci vedle, aby se skupina nezdržovala při přípravě individuálních porcí. Pak by veškeré rezervace jídel ztratily smysl a sraz by se tak mohl pohodlně odehrát celý den v jedné restauraci. Ber to tak, že jidí může být ve finále třeba 60 - 80, nejde o dvacetičlennou skupinku, která se někam vrtne i bez rezervace.
Napsal: stř 16 bře 2011, 14:07
od Tuska
sorry chlapci, nechcem sa nikoho doktnut, ale naozaj jedno lahke jedlo mohlo byt (za lahke nepovazujem kuracie maso - lebo aj to v kombinacii so syrovou omackou nie je zidna lahka smakoska a nejak plnena kapsa, ak je vyprazana, tak tiez nic moc)
proste som sa na to pozrela a nic som si nevybrala ... nemyslim si, ze by bolo az takym velkym problemom zaradit nieco lahke do vyberu ... ci si vyberame z 3 alebo 4 jedal, tak to je podla mna uplne jedno
ja chapem, ze mate radi vselijake pecene kolena, gulasiky .... ale nie vsetci ich lubia
Napsal: stř 16 bře 2011, 14:09
od DYK77
Třeba husa by bodla

Napsal: stř 16 bře 2011, 14:20
od peopleshk
Napsal: stř 16 bře 2011, 14:23
od Tuska
DYK77 píše:Třeba husa by bodla

ked bola hus, tak to bola husacia akcia a kto chcel, tak sme ho neposlali do bazin, ale zabezpecili sme mu ine jedlo
Napsal: stř 16 bře 2011, 14:30
od peopleshk
Jinak jsem koukal na mapu a cca do 500 metru od sebe jsou dalsi 3 hospody....

Napsal: stř 16 bře 2011, 14:33
od Druzeta
A mají v nich husy

Napsal: stř 16 bře 2011, 14:41
od peopleshk
Druzeta píše:A mají v nich husy

To tebe se netykaaaa, ty vezmes kukuricny lupinky a neperlivou vodu

Napsal: stř 16 bře 2011, 14:46
od Druzeta
Ani jedno z toho co píšeš tak nejím ani nepiju.

Napsal: stř 16 bře 2011, 14:52
od peopleshk
Ne neeee, ty uz mas normalni stravu??? Woow.

Napsal: stř 16 bře 2011, 15:21
od Druzeta
Nikdy jsem nic takovýho nejedl ani nepil a moji stravu tady rozebírat nebudem, tohle téma je o srazu.

Napsal: stř 16 bře 2011, 15:23
od DYK77
Tuska píše:ked bola hus, tak to bola husacia akcia a kto chcel, tak sme ho neposlali do bazin, ale zabezpecili sme mu ine jedlo
Všechna čest. Pointa byla v tom, že kdo se cpal husou, nemá teď nárok na dietní delikatesy. To je pokus o vtip

samozřejmě je to na pořadatelích co pro to udělají. Jen upozorňuji, že na severu Čech je to jak na jižní Moravě, tady se taky žere akorát maso, např. pravá Cikánská pečeně a tlustej bůček se tu valí proudem, tak aby jste tu v létě neumřeli hlady

Napsal: stř 16 bře 2011, 15:25
od Druzeta
Cikánská pečeně

Napsal: stř 16 bře 2011, 15:47
od dyno
Za prvé bych rád všem poděkoval za vaše názory. Jsem rád, že funguje zpětná vazba a netvoříme sraz úplně sami. Myšlenka čtvrtého jídla k večeři není úplně nereálná...ale jelikož tato část srazu nepatří mně, ale pracuje na tom Gibon - tak nechci nic slibovat předem.
Zkuste se tedy prosím domluvit na čtvrtém jídle tak aby vám vyhovovalo a přišli si na své vegetariání, dietáři, ty co nejí lepek a podobně. Poté zkusím domluvit toto jídlo jako další variantu a dám vám vědět, jestli se to povedlo.