Stránka 6 z 10

Napsal: úte 03 kvě 2011, 21:38
od Markéta
Ano, je to smart Jirky38. Tak, smártíká vím, přezdívku vím...zas nevím obličej :lol:

Napsal: úte 03 kvě 2011, 21:42
od Blanka0600
tak máš aspoň úkol pro příští sraz, pokud se tedy zúčastníte oba dva :lol:

Napsal: úte 03 kvě 2011, 21:43
od Markéta
Ano, ano, slibuju, napravím. Letos jsme dojeli tak na čas, takže bylo jen chvilkové povídání a pak už byl šrumec mazec...

Napsal: úte 03 kvě 2011, 22:04
od marko583
Blanka0600 píše:fotky máte všichni moooc krásný, ale ostatní se neuražte, ale Marko vede *1*
dakujem za pochvalu... asi som nie nadarmo vliekol so sebou 15 kg fotovybavy :lol: a aj ked fotografia neni o technike, prave technika vyrazne posuva moznosti a vysledny efekt... ale podstatne je vidiet, potom to uz len spravne zachytit

sraz JVV 2011

Napsal: úte 03 kvě 2011, 22:57
od Jan Radil
Sraz JVV 2011


Zdravíme všechny Smráky,
Máme taky pár připomínek k letošnímu srazu v Lednici.

Začneme těmi dobrými:
-po příjezdu do Lednice jsme byli mile překvapeni hojnou účastí smartíků na nádvoří, seřazení dokola bylo opravdu působivé

- procházka krásným parkem kolem rybníků s množstvím ptactva a krásné kvetoucí stromy i traviny, jakož i vyhlídka z minaretu , byla pastvou pro oko i duši

- prohlídka Templářských sklepů v Čejkovicích se nám taky líbila

- vrcholem srazu pro nás byla nedělní návštěva termálních lázní v Rakousku, kde jsme si krásně odpočinuli

Teď trochu kritiky k pořadatelům.

- nelíbilo se nám, že se z Lednice odjíždělo na oběd aniž by byli všichni účastníci srazu na místě u aut - prostě se odjelo a zbytek po hledání cesty dorazil sám a později
- o porcích a gramáži oběda by se dalo taky polemizovat, byly inzerovány větší porce, aby se všichni najedli, ale za to organizátoři v důsledku nemohli, ale ozvat se na místě mohli
- po prohlídce sklepů mělo nastat ubytování, ale nám nebyl nikdo schopen říct, kde jsme vlastně v Čejkovicích ubytovaní abychom si tam dojeli, naopak po nějaké době čekání nás jeden z pořadatelů zavedl místo na ubytovnu do kravína, jak jsme zjistili posléze, ubytovna byla naproti- nechápu jen, proč se někdo z pořadatelů, nebo jimi pověřený člen z blízkého okolí nezajel podívat kam a do čeho se vlastně jde, mohlo se předejít spoustě dotazů a zbytečného čekání
- na ubytovně jsme si vyřídili samostatné spaní, aniž bychom museli doplácet 4 volná lůžka na pokoji a podle sdělení pana „správce“ v tom neviděl vůbec žádný problém a ne jak inzerovali pořadatelé, že by se muselo každé volné lůžko platit
- po večeři jsme očekávali nějakou společnou zábavu, ale družit se nebo i přisednout v restauraci rozdělené na „kóje“ šlo jen těžko, tak jsme navrhli zajít do vedlejšího podniku na bowling, kam jsme se také přesunuli a velmi dobře jsme se tam asi 3 hodiny bavili, potom jsme se rozloučili a odjeli spát
- za celou dobu za námi nikdo ze smráků nepřišel, takže výtku, že se tam šel nakonec někdo podívat a my jsme tam nebyli prostě neberu
- když bylo zajištěno ubytování v Zemědělské a.s. v Čejkovicích PROČ nebyly využity volné přilehlé společenské prostory / salonek 55 osob a více a velký sál až pro 500 osob/, kde by se dala zajistit i strava a večerní posezení pro všechny
- i když bylo pořadateli doporučeno natankovat plné nádrže, při jízdě do lázní v Rakousku se i tak stálo u čerpací stanice a o zakufrování po cestě se už snad ani zmiňovat nebudu, to se může stát každému, ne? – ale tolikrát…..
- Tak, to by bylo asi tak všechno, co jsme ke srazu chtěli sdělit. Jsou to naše pocity a připomínky.
- V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat Markétě s přítelem za krásné autíčko, udělalo nám opravdu radost.
- Velký dík patří přátelům ze Slovenska, Moravy a Čech tiež za pozvání na bohatou nedělní snídani, za což jim ještě jednou děkujeme- tak příště na oplátku.
Honza a Majka

Re: sraz JVV 2011

Napsal: úte 03 kvě 2011, 23:42
od xlukas.cz
diky za pochvalu, je dobre, ze se vam na srazu libilo.
Jan Radil píše:- nelíbilo se nám, že se z Lednice odjíždělo na oběd aniž by byli všichni účastníci srazu na místě u aut - prostě se odjelo a zbytek po hledání cesty dorazil sám a později
nemohli sme se ohlizet na nezodpovednost nekterych ucastniku, kteri si neprecetli program a nebyli vcas pripraveni k odjezdu. ostatne proto mel kazdy mapku kama se pojede a kam se pojede, takze se i opozdilci mohli presunout do mista obeda. s oliim sme byli v kontaktu, takze ani on nebyl ponechan osudu na pospas.

- po večeři jsme očekávali nějakou společnou zábavu, ale družit se nebo i přisednout v restauraci rozdělené na „kóje“ šlo jen těžko, tak jsme navrhli zajít do vedlejšího podniku na bowling, kam jsme se také přesunuli a velmi dobře jsme se tam asi 3 hodiny bavili, potom jsme se rozloučili a odjeli spát
po veceri byla naplanovana individualni zabava. jsme dospeli lidi a neni potreba nam ani vam rikat co ma kdo delat. co jsem pozoroval, tak i v te sklepni restauraci byla zabava velice dobra. kdo chtel, bavil se, kdo nechtel nudil se. myslim si, ze minimalne dva stoly se bavily skvele = 24 lidi. dalsich 10 lidi, ktere jsem videl se taky nenudilo. a vlastne i vy co jste odesli do vedlejsiho podniku jste meli o zabavu ostarano :-)

- když bylo zajištěno ubytování v Zemědělské a.s. v Čejkovicích PROČ nebyly využity volné přilehlé společenské prostory / salonek 55 osob a více a velký sál až pro 500 osob/, kde by se dala zajistit i strava a večerní posezení pro všechny
exkurze i vecere byla zajistena v ramci vinarskych zavodu cejkovice. pouze na ubytovani jsme zneuzili konkurencni zemedelske druzstvo. presun z vinarskych zavodu na druhy konec cejkovic by byl zbytecne komplikovany.

diky za podnetne nazory. presne takto sem si to predstavoval. strucne, jasne bez emoci. diky tomu sem ti i mohl odpovedet proc to bylo takto a ne jinak. zkratka byl to zamer. budu se tesit, ze se priste zase nekde potkame. tentokrat sme na sebe nemeli cas.

Napsal: stř 04 kvě 2011, 00:18
od dyno
- na ubytovně jsme si vyřídili samostatné spaní, aniž bychom museli doplácet 4 volná lůžka na pokoji a podle sdělení pana „správce“ v tom neviděl vůbec žádný problém a ne jak inzerovali pořadatelé, že by se muselo každé volné lůžko platit
Já si ještě dovolím reagovat na tohle a to zejména proto, že jsem v tom osobně zainteresován. Nevím, co jste si zařídili vy, ale já jsem v sobotu oba dva ubytovací komplexy navštívil a v obou jsem vysvětloval jaká je situace. Celkem jsme měli rezervováno 17 míst navíc, která jsme neobsadili (buď, že ty lidi nepřijeli vůbec, nebo účast zrušili den předem) Abych pravdu řekl, tak jsem si připadal dost hloupě, když jsem jim tohle vysvětloval, přesto v obou prostorách souhlasili, že volná lůzka platit chtít nebudou, což považuji za úspěch. Tu informace, že nevíme, jestli je po nás budou chtít volná místa zaplatit nebo ne jsem na forum psal již několik týdnů předem ato nikdo netušil, jak to nakonec dopadne. Právě proto, že všech 52 rezervovaných míst bylo na moje jméno jsem považoval za nutné tohle dořešit a také dohlídnout na to, že nikdo nespí na pokoji s někým, s kým spát nechce. To považuji za osobní úspěch a jelikož tím nevznikli žádné zbytečné náklady, tak jsme ve finále mohli vrátit všechny zaplacené zálohy a to i těm lidem, kteří jí původně zpět dostat neměli právě proto, že zrušili svoje ubytování a našli si jiné.

Ono se ne nadarmo říká, že po bitvě je každý generál...

Napsal: stř 04 kvě 2011, 07:50
od DYK77
K tomu * Black listu * Rád bych podpořil Xlukase a souhlasím s tím co tam vložil.

Napsal: stř 04 kvě 2011, 09:41
od Mili_K
Perfektné fotky..... :D

Napsal: stř 04 kvě 2011, 09:45
od Mili_K
xlukas.cz píše: jinak hlaska sobotniho dne: nekdo nam snedl testoviny
hlaska sobotniho vecera: prava moravska finska vodka

Len pre doplnenie:
Najpoužívanejšia veta sobotného večera: "Dve finské, prosím"

Napsal: stř 04 kvě 2011, 11:44
od Dana
ráda bych sem přímo taky dala fotku , ale netuším jak

Napsal: stř 04 kvě 2011, 11:54
od kimby
Danuš..fotku sem přímo vložíš tak...
že někam na net nahraješ své fotky, vytvoříš album a nahraješ...např. na Rajče (rajce.net)

Když jsou fotky nahrané na nějakém webu, klikneš na danou fotku (otevřeš si ji), znovu klikneš -ale pravým tlačítkem myši a vybereš možnost Kopírovat adresu obrázku.

přijdeš sem do tématu, nad tímto okénkem kam píšeš odpovědi jsou takové zkratky(tagy) a vybereš tlačítko IMG, ihned za to vložíš tu zkopírovanou adresu obrázku a znovu klikneš na tlačítko IMG

odešleš...

jde to pochopit?

Napsal: stř 04 kvě 2011, 11:59
od Dana
Obrázek

Napsal: stř 04 kvě 2011, 12:01
od Dana
Je to tam. Díky za radu, dalo se to pochopit *trsám*

Napsal: stř 04 kvě 2011, 12:04
od kimby
super! a btw tuto fotku jsem již obdivovala při prohlížení foteček, moc hezké!