Napsal: sob 24 zář 2011, 13:32
Ospravedlňujem sa všetkým, zase mi to nevyšlo, Smart je nepojazdný už dlhšiu dobu a zatia¾ sa nám ho nepodarilo zpojazdno, ale mám aj jednu dobrú správu pre členov fóra. Mám objednanú MB Star Compact 3, takže budem vedie vykonáva diagnostiku(teda aspoň dúfam )
Xlukas: Tú spojku čo som ti slúbil nejako doriešime, ešte som nemal čas ju odváži, takže neviem, či by sa dala posla poštou, ale vyskúšam. Príjemnú zábavu prajem všetkým a dúfam, že sa skoro stretneme
Martin
Xlukas: Tú spojku čo som ti slúbil nejako doriešime, ešte som nemal čas ju odváži, takže neviem, či by sa dala posla poštou, ale vyskúšam. Príjemnú zábavu prajem všetkým a dúfam, že sa skoro stretneme
Martin