Stránka 6 z 6

Napsal: sob 24 zář 2011, 13:32
od mat00
Ospravedlňujem sa všetkým, zase mi to nevyšlo, Smart je nepojazdný už dlhšiu dobu a zatia¾ sa nám ho nepodarilo zpojazdno, ale mám aj jednu dobrú správu pre členov fóra. Mám objednanú MB Star Compact 3, takže budem vedie vykonáva diagnostiku(teda aspoň dúfam ) :lol:
Xlukas: Tú spojku čo som ti slúbil nejako doriešime, ešte som nemal čas ju odváži, takže neviem, či by sa dala posla poštou, ale vyskúšam. Príjemnú zábavu prajem všetkým a dúfam, že sa skoro stretneme :wink:
Martin

Napsal: ned 25 zář 2011, 18:49
od guco
Neviem kam treba dat fotky, tak to risknem a dam to sem :)

http://gucosk.rajce.idnes.cz/Smartcars_Frndzalica_2011/

Napsal: ned 25 zář 2011, 19:07
od Jurko
VSETKO PROSIM SMEROVAT UZ LEN A LEN SEM:

http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... highlight=

prosim o zamknutie tejto temy, a tiez temy objednavky jedla :-)