Stránka 6 z 9
Napsal: pon 07 kvě 2012, 10:17
od Jurko
fotecky od Andreja:
http://goo.gl/Sk79b
Napsal: pon 07 kvě 2012, 10:25
od Dana
Děkujeme ze moc dobře zorganizovaný sraz, za velice srdečné přivítání a za celkový úžasný přístup organizátorů ke všem účastníkům.....
Cítili jsme se vítáni a to oceňuji nejvíc. Ještě jednou díky Dana
PS: trička měly doma velký úspěch sou super......
Napsal: pon 07 kvě 2012, 18:17
od RavenS.
Napsal: pon 07 kvě 2012, 18:54
od Dana
Napsal: pon 07 kvě 2012, 18:55
od MausX
To jsou tak perfektni fotky, smekam pred timto umenim

.
Napsal: pon 07 kvě 2012, 19:31
od Dana
mecheche
Napsal: pon 07 kvě 2012, 23:25
od Oldrich Salek
Opět jeden z vydařených srazů,vše super jak už bývá na východě zvykem,na takové srazy a s takovou sestavou je radost jezdit ,moc a moc díky všem organizátorům a samozřejmě i zůčatněným za příjemné víkendové dny Olda s Jindřiškou., fotky dodám
http://colo.rajce.net/mecheche_2012
Napsal: úte 08 kvě 2012, 20:29
od Jirkaal
I my se připojujeme k pochvale organizátorům. Opravdu vše bylo do detailu připravené a promyšlené. Už se těšíme na další akcičku.
Napsal: stř 09 kvě 2012, 13:18
od Markéta
Bylo nám skvěle, moc se nám líbilo. Fotky přidám později večer. Děkujeme moc a těšíme se na další setkání
Bojnice 2012
Napsal: stř 09 kvě 2012, 16:37
od Jan Radil
Také my se připojujeme a děkujeme za krásný prodloužený víkend s překrásným počasím, vynikající organizaci a super zábavu všem organizátorům a také všem smarákům a smaračkám. Bylo nám potěšením se zúčastnit a už se těšíme na další sraz u Vás. Maja a Hanz [/img][/b]
Napsal: stř 09 kvě 2012, 18:30
od STAS1
Srazík se nám moc líbil, vše klapalo a nechybělo počasí ani dobrá nálada.
Pořadatelům i všem zúčastněným děkujeme

Napsal: stř 09 kvě 2012, 19:49
od Dana
Už se moc těšíme na další sraz na podzim , doufám že se o všem zase včas dozvíme, pro nás je důležitý hlavně datum, kvůlli dovolené v práci, jako zdr. sestra bohužel pracuji i o víkendech a svátcích.
Napsal: čtv 10 kvě 2012, 09:10
od marko583
pre tych co nechodia na facebook nieco malo odo mna
- zraz ako taky
- zoo bojnice
Napsal: čtv 10 kvě 2012, 13:56
od xlukas.cz
Markéta píše:Bylo nám skvěle, moc se nám líbilo. Fotky přidám později večer. Děkujeme moc a těšíme se na další setkání
a ze sme se na ten olej podivali, ze

Napsal: čtv 10 kvě 2012, 16:41
od xlukas.cz