Stránka 6 z 18

Napsal: pát 14 říj 2011, 13:19
od xlukas.cz
takze znamena to, ze se muze jezdit na letnich, pokud bude nad nulou, nebude padat snih.

Napsal: sob 15 říj 2011, 11:25
od Alena
To samé mám i já ale objednávala jsem je 19.10.2009, tehdy za tuto cenu
Objednávka:
Název/
Katalogové číslo/ Počet/ Cena za ks/ Cena celkem

1/ Zimní pneu osobní MAXXIS MAPW 175/55 R15 77T
000000000010048551/ 2/ 1 282,00/2 564,00

2/ Zimní pneu osobní MAXXIS MAPW 145/65 R15 72T
000000000010048535/ 2/ 1 070,00/ 2 140,00

Měna: Kč
Cena celkem: 4 704,00
Doprava: kurýr PPL ZDARMA - platba dobírkou: 0,00
Celková cena: 4 704,00
:D Kurýrovi bylo divné, že jsou každý jinak veliký a hned mne upozornil, jestli jsem při objednávce neudělala chybu :D

Napsal: úte 18 říj 2011, 06:03
od houzar

Napsal: úte 18 říj 2011, 12:26
od xlukas.cz

Napsal: stř 19 říj 2011, 09:03
od houzar

Napsal: úte 25 říj 2011, 10:18
od Dejvaval
Tak se potvrdilo co jsem psal.
Jedine co by me zajimalo, jestli Maxxis je typove novejsi guma nez je Continental z roku 2006.
Protoze pokud je guma nova, funguje uplne jinak (lepe), nez guma uskladnena 4-5let (nebo jak dlouho se jeste vyrabela po roce 2006)
Dle meho nazoru, je asi jedno co koupime, protoze v teto cenove relaci jsou to vetsinou minimalne 4-5let vybehle typy a je jedno jaky vyrobce to bude.
Uz ted mam prezuto na pneu Maxxis (smartem jezdi i partnerka).
Dle meho ocekavani opravdu prisly pneumatiky s letosnim datem vyroby 1211 a 2611 (12tyden 2011 a 26tyden 2011). Jsem rad ze jsem nekoupil Continental vybehly model TS760 z roku 2006. Sice nove ale minimalne 4-5let skladovane. A u zimnich pneu je dulezite aby nebyly stare :!:

Napsal: čtv 27 říj 2011, 08:42
od houzar

Napsal: čtv 27 říj 2011, 19:01
od RS607
výhoda 4-5 ročnej pneu je že ju môžeš používa aj v lete :lol: , ja tak tvrdá že sa už nezjazdí, ja som tak objednal zimné v akcii, a prišli už trojročné, a samozrejme že "dobre" skladované, lebo vôbec sa ich nedalo vyváži, ale tretiu sezónu už nehádžu :shock:

Napsal: pát 28 říj 2011, 23:11
od Jerome
Ahoj, zdravim Vas vsechny, jsem cerstvym majitelem Smartika :D ...objednal jsem tady toto, tak jsem zvedav jak budou fungovat, ale vypadaji dobre :)

http://www.eso-pneu.cz/kumho-kw23-175-50-r15-75h/
http://www.eso-pneu.cz/kumho-kw17-135-7 ... bni-a-suv/

Napsal: sob 29 říj 2011, 16:21
od RS607
kumho je dobrá značka...a prečo si nedal 145/65 R 15 aspoň??? :(

Napsal: sob 29 říj 2011, 17:16
od xlukas.cz
na cdi je v tp predepsano 135/175.

Napsal: sob 29 říj 2011, 17:26
od RS607
no v mojom nie....mám to tam ako možnos...

Napsal: sob 29 říj 2011, 17:31
od xlukas.cz
tak to bud rad.
mas tam i moznost 175/195?
podle chodova neni tato kombinace na cdi mozna.

Napsal: sob 29 říj 2011, 17:32
od RS607
jasné že mám, všetky 15ky mi zapísali, teda predchádzajúcemu majite¾ovy, zato Bubko nemá nič, okren 145/175

Napsal: sob 29 říj 2011, 17:59
od xlukas.cz
pritom moc nerozumim tomu, proc to delaji.

resp. ano, jenomze co je dulezitejsi?
- auto s co nejmensi spotrebou?
- bezpecnost?

na suche silnici jsou ty siroke pneu absolutne neprekonatelne. chtel bych zjistit, kde jsou ty hranice a taky to, jestli auto dostane driv smyk nebo se otoci na strechu. naopak na vode necitim jistotu. je to o zvyku a na vodu sem si jeste nezvykl.