Stránka 6 z 18

Napsal: stř 28 kvě 2008, 22:45
od David0600
ono je to vlastně jedno protože ve 30tis. mi záruka skončila, ale pro budoucího kupujícího aspoň jistota že to jezdilo do dc

Napsal: stř 28 kvě 2008, 23:06
od DYK77
To jsem měl na mysli 8)

Napsal: stř 28 kvě 2008, 23:15
od David0600
kluci tam toho mají prý moc

Napsal: stř 28 kvě 2008, 23:16
od DYK77
Tak a jdou do *zadek*
Na fušování jsou dost drahý

Napsal: stř 28 kvě 2008, 23:18
od David0600
zdražili dřív jsem platil méně, ale zdražuje se všude

Napsal: stř 28 kvě 2008, 23:22
od DYK77
Mě by těch peněz líto nebylo ani trochu, kdyby bylo vidět, že tam ty auta hýčkaj, vědí co dělaj, co tam lejou ... , ale po zkušenostech s nimi se mi tam to auto nechce ani postavit, natož na něj nechat někoho sáhnout :?

Napsal: ned 01 čer 2008, 19:04
od David0600
David0600 píše:
David0600 píše:kam jezdíte mě to vždycky vrátili libově naleštěný

tak mě zklamali kluci auto hotový už včera ani nezavolali ráno jsem je musel poprudit auto neumyli ani do servisky nic neškrábli tak tam měli hned po ránu veselo

tak nám zapršelo a ještě přibyl nefunkční dešový senzor :evil: si je zejtra dám

Napsal: ned 01 čer 2008, 20:54
od DYK77
co dáš?

Napsal: ned 01 čer 2008, 20:58
od David0600
toho pána co mi to předával. Senzor se normálně dává nový, ale u mě to chtěli vyzkoušet jestli to bude makat prej jim to na dílně šlo, ale v realitě ani když to přikreju rukou. Bych se po....

Napsal: pon 02 čer 2008, 10:12
od Chorche
hele a k čemu je deštovej senzor ? To jako dybys řídil hluchej a slepej, že by sis nefšim že leje ??? :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 02 čer 2008, 10:25
od Druzeta
Jestli leje nebo musíš sledovat i s dešovým senzorem. :lol: Někdy mám celý okno od kapek,že už skoro nevidím a najednou se vzpamatuje a zapne stěrač.

Napsal: pon 02 čer 2008, 10:51
od xlukas.cz
destovy senzor zapina sterace i pri vypnute pacce?
tzn, pokud nechas v mycce zaply klicek (motor), tak ti to zacne stirat?

Napsal: pon 02 čer 2008, 10:56
od Druzeta
Při vypnutý pačce ne,páčka má jednu polohu a v ty je ten senzor zapnutej a čeká až na něj kápne voda.

Napsal: pon 02 čer 2008, 11:10
od David0600
Chorche píše:hele a k čemu je deštovej senzor ? To jako dybys řídil hluchej a slepej, že by sis nefšim že leje ??? :lol: :lol: :lol:

a co třeba v noci za deště když proti nic nejede a najednou vidíš jen světlo a přes okno nic a rychle stěrače. Nemusíš hlídat intezitu nic jednoduše zapneš jednu polohu ani ho nevypínám a jak začně jedou stěrače jak je potřeba.

TO: Lukas Na co bys měl v myčce zaplej klíček?

Napsal: pon 02 čer 2008, 11:36
od xlukas.cz
David0600 píše:TO: Lukas Na co bys měl v myčce zaplej klíček?
ja ne, do mycky nejezdim.

v sobotu sme udelali generalni uklid auta. lesklo se jak kdybych ho mel prodavat. vcera lilo, ale do prahy sme dorazili za sucha, takze jeste mu to vydrzelo :-)