Stránka 52 z 64

Napsal: pát 09 črc 2010, 22:59
od murder
...

Napsal: sob 10 črc 2010, 23:53
od armani
Dnes pri jazde od Grega

Obrázek


Teda aspom pod¾a stavu počítadla. V skutočnosti ani srnky netušia! :twisted:

Napsal: ned 11 črc 2010, 00:26
od Pajik
armani píše:Dnes pri jazde od Grega
Teda aspom pod¾a stavu počítadla. V skutočnosti ani srnky netušia! :twisted:
Jak jsem si koupil to Beulingo, tak si taky prohlizim Citroen forum a clovek se i zasmeje nad nekteryma (evidentne ne moc veselyma) prihodama:
PRÁTELÉ PORADTE,při opravě topení jsem odpojil přístrojovou desku berlingo- po znovu zapojení mi naskočilo na počitadle o 115000km najeto více,mám dojem že ti poctivci v autobazaru to teda dobře přetočili nebo ne.a taky mi po odpojení aerbegu,a znovu připojení začala blikat kontrolka,je třeba nějak aerbeg znova aktivovat_DÍK

Napsal: ned 11 črc 2010, 09:01
od DYK77
To jsou radosti no :-)

Napsal: ned 11 črc 2010, 09:06
od xlukas.cz
armani píše:Dnes pri jazde od Grega
jsi rekordman - za 8 mesicu najet 1100 km :shock:

Napsal: ned 11 črc 2010, 13:35
od sultana
jak jsme spolu mluvili, tak jsem právě překročil 150000, foto dodám :wink:

Napsal: ned 11 črc 2010, 20:51
od armani
xlukas.cz píše:
jsi rekordman - za 8 mesicu najet 1100 km :shock:
Ad 1: Prcek je pracovný nástroj a slúží my na presun od prevádzky k prevádzke, na jazdu mimo mesto s rodinou slúži druhé auto. To poslúžilo aj pri odstávke SMARTu, rodina sa musela prispôsobi mojim pracovným povinnostiam.

Ad 2: z 8 mesiacov skoro 5 stál po servisoch a pred domom nepojazdný. Ono vieš, nie každý ma volné peniaze a čas na bavenie sa zo SMARTom. V živote sú aj podstatnejšie veci ale to zaručene pochopíš až budeš starší. proste musíš si zváži priority a najs riešenie ktoré najmenej stojí a bolí. U mňa bolo riešením dočsne odstavi jedno auto z prevádzky.

Napsal: pon 12 črc 2010, 11:33
od Jurko
dnes rano:

Obrázek

Napsal: pon 12 črc 2010, 11:40
od xlukas.cz
:-)
krasne

Napsal: pon 12 črc 2010, 18:03
od xlukas.cz
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: úte 13 črc 2010, 08:41
od Majkl
proc ten posledni mas zrcadlove obraceny? a jinak je stejny jako predchozi? :-)

Napsal: úte 13 črc 2010, 08:44
od xlukas.cz
dival sem se z druhe strany displeje a ty kilometry byly furt stejne :D

Napsal: úte 13 črc 2010, 21:32
od DYK77
*1* :lol:

Napsal: pon 19 črc 2010, 07:28
od xlukas.cz
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: pát 30 črc 2010, 08:14
od hadak
Obrázek