Napsal: pát 09 črc 2010, 22:59
...
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
Jak jsem si koupil to Beulingo, tak si taky prohlizim Citroen forum a clovek se i zasmeje nad nekteryma (evidentne ne moc veselyma) prihodama:armani píše:Dnes pri jazde od Grega
Teda aspom pod¾a stavu počítadla. V skutočnosti ani srnky netušia!
PRÁTELÉ PORADTE,při opravě topení jsem odpojil přístrojovou desku berlingo- po znovu zapojení mi naskočilo na počitadle o 115000km najeto více,mám dojem že ti poctivci v autobazaru to teda dobře přetočili nebo ne.a taky mi po odpojení aerbegu,a znovu připojení začala blikat kontrolka,je třeba nějak aerbeg znova aktivovat_DÍK
jsi rekordman - za 8 mesicu najet 1100 kmarmani píše:Dnes pri jazde od Grega
Ad 1: Prcek je pracovný nástroj a slúží my na presun od prevádzky k prevádzke, na jazdu mimo mesto s rodinou slúži druhé auto. To poslúžilo aj pri odstávke SMARTu, rodina sa musela prispôsobi mojim pracovným povinnostiam.xlukas.cz píše:
jsi rekordman - za 8 mesicu najet 1100 km










