Stránka 54 z 69
Napsal: čtv 18 bře 2010, 16:33
od RavenS.
je kriza tak sa robia z lisovaneho papieru

Napsal: čtv 18 bře 2010, 21:58
od Gibon
Krepovýho !
Napsal: pát 19 bře 2010, 15:32
od hadak
no koukam, ze jsou tu samy znalci prazske dopravy. presne tak bylo z chotkovych sadu a dneska po vcerejsku byly uplne prazdne

Napsal: stř 24 bře 2010, 09:22
od hadak
Napsal: stř 24 bře 2010, 09:42
od dyno
Na tý fotce je zajímavej ten smart nebo ta off-road silnice ?
Napsal: stř 24 bře 2010, 10:27
od RavenS.
dyno píše:Na tý fotce je zajímavej ten smart nebo ta off-road silnice ?
podla mna je zaujimave oboje

Napsal: stř 24 bře 2010, 11:14
od hadak
to je parkoviste na karlinskem namesti. kdybych vsak chtel fotit ty offroad vychytavky na parkovisti, tak lepsi by byla fotka z druhe strany, kde by byl videt ten rantl, pres ktery se musi z te velke diry vyjet. Ale i smartik ji zvlada

Jinak ta dira je pozustatek jeste z povodne 2002...
Napsal: stř 24 bře 2010, 11:19
od Majkl
tohle parkoviste je celkem fakt sila, co se offroad narocnosti parkovanch aut tyka, to je fakt

)
btw stavas kousek ode me (cca 1KM max

)
Napsal: stř 24 bře 2010, 14:41
od hadak
no ted budu parkovat trosku dal. budu ted nejaky cas jezdit do Prahy4. Jinak na Karline parkuje i zdejsi fanklubacka Barbora s cernym novym smartem.
Napsal: čtv 25 bře 2010, 14:53
od Barbora
hadak píše:no ted budu parkovat trosku dal. budu ted nejaky cas jezdit do Prahy4. Jinak na Karline parkuje i zdejsi fanklubacka Barbora s cernym novym smartem.
takže zase kousek od sebe dělám na Brumlovce

Napsal: čtv 25 bře 2010, 22:54
od Gibon
Jo abych nezapoměl. Pro pražáky. Vytvořte si parkovací lístek, nastavte datum a čas platnosti, před výjezdem vytiskněte, na místě vložte za okno a je to zdarma
Funguje to na 100%. Už mám vyzkoušeno!
http://parking.czweb.org/
Napsal: pát 26 bře 2010, 06:39
od dyno
Tak jsem to vyzkoušel, ale zapomněl si říct, že by to chtělo před vytisknutím zmenšit...

Napsal: sob 27 bře 2010, 20:58
od hadak
Barbora píše: takže zase kousek od sebe dělám na Brumlovce

GE, O2?

Napsal: pát 23 dub 2010, 14:12
od houzar
Praha 9.ulice u školičky

na netu se pozastavují nad způsobem parkování.Já na snímku nevidím nic špatného-pokud je parkoviště plné tak vozidlo policie naprosto ničemu nebrání.Pravděpodobně by problém nastal vokamžiku,kdy by se jednalo o civilní auto a přijela policie
Napsal: úte 04 kvě 2010, 08:27
od hadak
mel jsi na ne poslat mestaky
