Stránka 55 z 64
Napsal: pon 13 zář 2010, 22:16
od DYK77
S prostory by nebyl problém, ale jak doma vysvětlit, že celý měsíc se bude jíst chleba se sádlem a zapíjet vodou, protože jsou objednané písty

Napsal: pát 17 zář 2010, 21:57
od danda
aktualne 142 tisic

Napsal: čtv 14 říj 2010, 11:56
od hadak
ja prekonal tento tyden 150k...
Napsal: čtv 14 říj 2010, 16:39
od xlukas.cz
ja zatim pouze 233 tis.

letosek je to slabota, slabota. vypada to o 5 tis. km min nez minule tri roky.
Napsal: čtv 14 říj 2010, 16:50
od Majkl
xlukas.cz > ja mam ted lehce pres 229

tak se drzim

Napsal: čtv 14 říj 2010, 18:36
od xlukas.cz
mam pocit, ze toho najezdis nakonec vic nez ja. nedohanis me nahodou?
Napsal: stř 20 říj 2010, 16:56
od dyno
Ta další není ostrá..... tak aspoň takhle

Napsal: stř 20 říj 2010, 22:46
od Blanka0600
chtělo to ještě ten 1 km ...

Napsal: úte 26 říj 2010, 23:40
od houzar
moje to není ale pěknej tachometr

Napsal: stř 27 říj 2010, 12:14
od Markéta
Já budu mít za chvilku 139 tisíc. ( tj celkem 17 tisíc se smartem ). S těma srazama to nějak přibývá

Napsal: čtv 28 říj 2010, 23:18
od dyno
včera
Napsal: stř 22 pro 2010, 09:54
od Majkl
Napsal: stř 22 pro 2010, 11:18
od scorpi4
smart roadster: 15 000 km
hm..chcel som vlozit obrazok, zase to neviem, tak si to musim nastudovat..
neskor vlozim foto...

Napsal: pon 17 led 2011, 11:30
od xlukas.cz
242424 sem bohuzel propasl.
Napsal: pon 17 led 2011, 13:44
od jancarik F2
smart 119.285
ja v nem 1.500
