Stránka 59 z 92
Napsal: ned 01 kvě 2011, 22:36
od jancarik F2
tak za vikend najeto 715km 6.1l na 100km
plus dve H7

Napsal: ned 01 kvě 2011, 22:39
od Markéta
Ty máš teda spotřebu žárovek

Napsal: ned 01 kvě 2011, 22:47
od jancarik F2
no taky mi to nejak hlava nebere tak ve stredu do servisu dlouho jsem tam nebyl v patek a v pondeli

Napsal: pon 02 kvě 2011, 01:03
od xlukas.cz
hmm, tak ted to bude na me, ze sem ju tam dal spatne a ze je to moje vina

Napsal: pon 02 kvě 2011, 08:46
od jancarik F2
ne to vubec protoze rupla ta na druhy strane ta "tvoje" sviti jako o zavod

Napsal: pon 02 kvě 2011, 09:01
od Stepa
5,5l/100 kombinovana. Hodne zalezi, jestli fouka nebo ne...

Napsal: pon 02 kvě 2011, 09:07
od Barbora
no tak na srazu spotřeba 5,4l/100km
takže celkem pohoda
Napsal: pon 02 kvě 2011, 09:16
od Pajik
Spotreba z jineho uhlu pohledu:
Unor 132L nafty
Brezen 155L nafty
Duben 107 L nafty
Smart + Berlingo.
Napsal: čtv 12 kvě 2011, 16:43
od DYK77
Tak se oteplilo a termostat dává taky to co má, takže poslední měření 4,9

Napsal: úte 12 črc 2011, 22:24
od houzar
tady je gró ůspěchu
http://magazin.ceskenoviny.cz/auto/zpra ... -kc/662230
moje známá tam pracovala a takříkala jak tam poád/v Jihlavě/jezdila čojka na kontroly a pořád nemohli nic najít,zatím co na ostatních velkých pumpách je prázdno tady je pořád plno,ono to heslo-stačí málo ale často-platí stále
Napsal: stř 13 črc 2011, 09:16
od Pajik
No a to co tam prodavaj je od koho ? Od Cepra, nebo nakupujou cisterny na burzach ?
Napsal: stř 13 črc 2011, 11:18
od houzar
jako všichni ostatní-z našich rafinerií
třeba OMV nám vozila z Rakouska a od nich vím,že Jihlava/vzdálenost od hranic/ je nejvzdálenější místo,kam se jí to vyplatí zavážet dále už jenom z tuzemských zdrojů
každá firma má jinou obchodní strategii
Napsal: stř 13 črc 2011, 11:35
od Pajik
Jsem narazel na to, ze ty neznackove nekdy nakupuji cisterny na nejakych burzach a pak kdo vi, co v tom je.....
Napsal: stř 13 črc 2011, 14:47
od houzar
Napsal: stř 13 črc 2011, 14:50
od Pajik
Ma na tohle nekdo recept, jak se na tom nepoblejt jak Amina ?