Stránka 59 z 82
Napsal: čtv 31 kvě 2012, 10:17
od houzar
Napsal: pát 08 čer 2012, 17:24
od houzar
Napsal: úte 19 čer 2012, 10:56
od houzar
Napsal: čtv 21 čer 2012, 06:26
od houzar
Napsal: sob 23 čer 2012, 19:34
od xlukas.cz
lado, neco ti uteklo.
on tam snad srazil rampu se znackama
http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=zahr ... 0a68_2.jpg
Napsal: pon 02 črc 2012, 14:33
od houzar
úsek kde vidím jen plnou čáru

Napsal: sob 07 črc 2012, 10:11
od houzar
Napsal: úte 10 črc 2012, 18:07
od houzar
Napsal: čtv 12 črc 2012, 17:33
od houzar
Napsal: pon 16 črc 2012, 23:10
od xlukas.cz
Napsal: čtv 19 črc 2012, 13:50
od houzar
Napsal: čtv 26 črc 2012, 07:11
od xlukas.cz
kdyby byla manzelka natolik duchapritomna, ze by mu pevne sahla na volant. to by se v ten okamzik asi moc nebavil
http://www.novinky.cz/koktejl/274173-la ... zelku.html
Napsal: čtv 26 črc 2012, 16:22
od Markéta
No, být v té chvíli na jejím místě, asi si cvrknu.

Napsal: úte 31 črc 2012, 20:12
od xlukas.cz
podle poctu prispevku a navstevnosti tohoto tematu predpokladam, ze se na neho diva akorat lada, ja a dalsich par jedincu spocitatelnych na jedne ruce.
presto ...

Napsal: stř 01 srp 2012, 15:01
od Druzeta