Stránka 60 z 67

Re: Aukro

Napsal: pát 08 dub 2016, 22:25
od Jindřich
Doufám,že jsi nezapomněl na víko od rozvodů, to je taky pod hlavou, musí se brousit i s blokem .......?? *VV* *VV*

Re: Aukro

Napsal: sob 09 dub 2016, 15:14
od mugwai59
Samoze zapomnel, viko vemu uz doma ve sveraku raspli a dam do tech mist korek, nebo aspon slilikon :mrgreen:))) ..
A no neee, brali desetinu z bloku (je to na nem jeste napsano) tak jim tam dovezu jeste vicko, na pockandu mi to udelaji, jezdim kolem kazdou vchvili, no problemo:).

Njn, vidis, i chybkama se clovek uci, aspon vidis jaky jsou to u Mercedesu ve vyvojovych kancelarich buzny potrhly, nedostudovany, to normalni clovek nevypoti z mozku vsecko to co uz vypotili oni na chudaku Smartovi, fak ze jo :mrgreen: 8X/ .. sebrat jim verzatilky a pracky urazit u same prdele :D ))) .
A do kravina s nema nekam - na praxi :D) .

Re: Aukro

Napsal: sob 09 dub 2016, 23:43
od Jindřich
Aby ti to nebylo líto, já jsem to udělal taky, to víko jsem vezl s sebou, když jsem si jel pro ten blok, proto mě to napadlo - cha-cha-cha ??? *1* *1* *1*

Re: Aukro

Napsal: ned 10 dub 2016, 13:02
od mugwai59
No jak rikam, uplnyho dementa by to nenapadlo takto resit, ale konstrukteri od Mercku me neprekvapi uz snad nicim :D) .
Jo, beru, spravnej remeslnik umi priznat chybu, nafuka zatlouka a je "dokonalej", tak dik za podporu, hehehe :D *1* ..
Ale jak rikam, neni to nic co by nemelo reseni, mam casu hafo, poresim to az to bude aktualni, nikam nekvaltuju, jezdit je s cim (Fritak, Fiat), jde o hovno :D) .

Mmch. koukej co stoji na E-bayi crankshaft cidlo (snimac polohy kliky) co u nas stoji 600,- a vic (zarostlo mi v AL bloku, tak muselo zarvat po jemnym uderu kladivem na konektor, nemohl mi to prejet ani frezkou ani brusem) :
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... 8&_sacat=0

Re: Aukro

Napsal: stř 13 dub 2016, 20:13
od Druzeta

Re: Aukro

Napsal: stř 13 dub 2016, 21:02
od Winterwolf
Ty lidi musí být ale totálně blbý....

Re: Aukro

Napsal: stř 13 dub 2016, 23:25
od daniel

Re: Aukro

Napsal: čtv 14 dub 2016, 06:39
od Winterwolf
Zajímavá varianta CrossBlade :twisted:

Re: Aukro

Napsal: čtv 14 dub 2016, 08:15
od Druzeta
Tolik úsilí a výsledek. *PC*

Re: Aukro

Napsal: čtv 14 dub 2016, 08:56
od JBC
Ale líbí se mi jeho výfuk. Třeba to je opravdu tišší, než originál, takže by to chtělo vymyslet, kam to dostat do normálního auta.

Re: Aukro

Napsal: čtv 14 dub 2016, 20:19
od mugwai59
Rek bych jeden se nacisto pomatl, ale tady se pomatli hned dva :D) .

Re: Aukro

Napsal: čtv 14 dub 2016, 22:38
od sultana
Chudak,ten dopadl...

Re: Aukro

Napsal: pát 15 dub 2016, 08:55
od Roman Milo
Nemohu najít ta správná slova :shock: . Teda napadá mě jich spousta ale nedají se zde prezentovat :D .

Re: Aukro

Napsal: sob 16 dub 2016, 14:20
od mugwai59
Ale daji, normalne chlapec zmatenej zkurvil jednoho Smartieho, no co ? :D)))

Re: Aukro

Napsal: sob 16 dub 2016, 19:13
od JBC
Nevíme, co za tím je. Třeba ho někde okulil přes střechu, ale protože to ještě jezdilo, tak to takto "zužitkoval".