Stránka 60 z 67
Re: Aukro
Napsal: pát 08 dub 2016, 22:25
od Jindřich
Doufám,že jsi nezapomněl na víko od rozvodů, to je taky pod hlavou, musí se brousit i s blokem .......??

Re: Aukro
Napsal: sob 09 dub 2016, 15:14
od mugwai59
Samoze zapomnel, viko vemu uz doma ve sveraku raspli a dam do tech mist korek, nebo aspon slilikon

))) ..
A no neee, brali desetinu z bloku (je to na nem jeste napsano) tak jim tam dovezu jeste vicko, na pockandu mi to udelaji, jezdim kolem kazdou vchvili, no problemo:).
Njn, vidis, i chybkama se clovek uci, aspon vidis jaky jsou to u Mercedesu ve vyvojovych kancelarich buzny potrhly, nedostudovany, to normalni clovek nevypoti z mozku vsecko to co uz vypotili oni na chudaku Smartovi, fak ze jo

.. sebrat jim verzatilky a pracky urazit u same prdele

))) .
A do kravina s nema nekam - na praxi

) .
Re: Aukro
Napsal: sob 09 dub 2016, 23:43
od Jindřich
Re: Aukro
Napsal: ned 10 dub 2016, 13:02
od mugwai59
No jak rikam, uplnyho dementa by to nenapadlo takto resit, ale konstrukteri od Mercku me neprekvapi uz snad nicim

) .
Jo, beru, spravnej remeslnik umi priznat chybu, nafuka zatlouka a je "dokonalej", tak dik za podporu, hehehe

..
Ale jak rikam, neni to nic co by nemelo reseni, mam casu hafo, poresim to az to bude aktualni, nikam nekvaltuju, jezdit je s cim (Fritak, Fiat), jde o hovno

) .
Mmch. koukej co stoji na E-bayi crankshaft cidlo (snimac polohy kliky) co u nas stoji 600,- a vic (zarostlo mi v AL bloku, tak muselo zarvat po jemnym uderu kladivem na konektor, nemohl mi to prejet ani frezkou ani brusem) :
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... 8&_sacat=0
Re: Aukro
Napsal: stř 13 dub 2016, 20:13
od Druzeta
Re: Aukro
Napsal: stř 13 dub 2016, 21:02
od Winterwolf
Ty lidi musí být ale totálně blbý....
Re: Aukro
Napsal: stř 13 dub 2016, 23:25
od daniel
Re: Aukro
Napsal: čtv 14 dub 2016, 06:39
od Winterwolf
Zajímavá varianta CrossBlade

Re: Aukro
Napsal: čtv 14 dub 2016, 08:15
od Druzeta
Tolik úsilí a výsledek.

Re: Aukro
Napsal: čtv 14 dub 2016, 08:56
od JBC
Ale líbí se mi jeho výfuk. Třeba to je opravdu tišší, než originál, takže by to chtělo vymyslet, kam to dostat do normálního auta.
Re: Aukro
Napsal: čtv 14 dub 2016, 20:19
od mugwai59
Rek bych jeden se nacisto pomatl, ale tady se pomatli hned dva

) .
Re: Aukro
Napsal: čtv 14 dub 2016, 22:38
od sultana
Chudak,ten dopadl...
Re: Aukro
Napsal: pát 15 dub 2016, 08:55
od Roman Milo
Nemohu najít ta správná slova

. Teda napadá mě jich spousta ale nedají se zde prezentovat

.
Re: Aukro
Napsal: sob 16 dub 2016, 14:20
od mugwai59
Ale daji, normalne chlapec zmatenej zkurvil jednoho Smartieho, no co ?

)))
Re: Aukro
Napsal: sob 16 dub 2016, 19:13
od JBC
Nevíme, co za tím je. Třeba ho někde okulil přes střechu, ale protože to ještě jezdilo, tak to takto "zužitkoval".