Stránka 7 z 30
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:02
od kimby
*DM* píše:Jo v pohodě,zitra zjistím program a písnu sem,co jsme se dozvěděl.
Program je překvapením, zhruba jen to, že oficiálně to má začít 18. října v sobotu, čas má být upřesněn, ale cca 11-12 hod (dle propozic, které budou zaslány), hodinu či půl hodinky předem se pro zájemce má konat prohlídka "zákulisí" DA.
Poté začne program, na určitém místě, z určitého místa zajímavý program, který bude ukončen vyhlášením výsledků, posezením a poté volnou zábavou pokračovat....
Více se včas dozvíme všichni...2 týdny zbývají...věřím, že tento týden už budeme vědět časový rozvrh určitě

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:03
od DYK77
Asi tak

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:07
od road-star
kimby píše:hodinu či půl hodinky předem se pro zájemce má konat prohlídka "zákulisí" DA.
To vás klidně můžeme provézt, myslím, že tam znám už každej kout!

Možná, že tam dokonce i náš roadster ještě bude zaparkovanej.

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:08
od DYK77
Na co tam chodíš pořád koukat ?
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:11
od kimby
já doufám a věřím, že vaše prdítko bude už zdravé a ok a pojede s námi:-) věřím tomu, dva týdny..jsou dva týdny

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:15
od kimby
Ještě pro DM, věř, že ta cesta za to stát bude, to je můj názor

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:19
od DYK77
kimby píše:vaše prdítko bude už zdravé

Napsal: úte 30 zář 2008, 23:23
od *DM*
Kimby:tak snad ano,ale zákulisí Daimleru nebo resp.Mercedesu znám dokonale.
Napsal: úte 30 zář 2008, 23:38
od kimby
Proto bude uveden dvojí čas...tedy pokud se nic nezměnilo...pro ty, co budou chtít mrknout do DA sraz zhruba o hodinku dříve, pro ostatní co chtějí rovnou na SP bude čas stanoven...sraz je každopádně u DA...
Napsal: stř 01 říj 2008, 14:26
od *DM*
Už se mi to tedy podařilo vykomunikat,z Daimleru mě došla tato pozvánka:
Hoďte všechno za hlavu,vezměte Smarta a vyražte se bavit na letošní Smartparádu,která se koná 18.10.200.Sraz v 11,30 na Chodově u infopultu Mercedes-benz.Po celou dobu akce se můžete těšit na spoustu zábavy zakončenou slavnostním vyhlášením vítězů.
Svou účast prosím potvrďte nejpozději do 13.10.2008 na telefonních číslech 271 077 111 a 271 077 783 nebo e-mailem na
akce@daimler.com.
Takže asi takhle.Jinak účast potvrzena.
Napsal: stř 01 říj 2008, 15:11
od DYK77
Jsem říkal, že nic neřeknou , tak alespoň je potvrzen datum a čas, to je základ

Napsal: stř 01 říj 2008, 18:07
od *DM*
No právě,ten čas je vcelku pro mě důležitej.Určitě ale bude projižďka Prahou.Zbytek programu znát nepotřebuju.
Napsal: čtv 02 říj 2008, 12:58
od Blanka0600
[quote="*DM*"]Už se mi to tedy podařilo vykomunikat,z Daimleru mě došla tato pozvánka:
Hoďte všechno za hlavu,vezměte Smarta a vyražte se bavit na letošní Smartparádu,která se koná 18.10.2008......
už došel e-mail i mně, takže asi i ostatním! Ale s informacemi se tedy opravdu nepředali

No dalo se to čekat
Napsal: čtv 02 říj 2008, 15:59
od xlukas.cz
ja si pockam az na ten klubovy mail, protoze nastesti nejsu jejich zakaznikem

Napsal: čtv 02 říj 2008, 17:16
od *DM*
Mno,ta pozvánka byla na vyžádání...........