Stránka 7 z 16

Napsal: úte 25 srp 2009, 14:27
od Barbora
*VV* super :-*

Napsal: úte 25 srp 2009, 14:29
od Apollo
tady pár momentek z cesty od nás... http://apollogroup.rajce.idnes.cz/ST2009/

+ jedna bonusovka pro zasmání

Obrázek

Napsal: úte 25 srp 2009, 14:36
od Barbora
*výsm?ch*

Napsal: úte 25 srp 2009, 15:08
od Apollo
a ještě bonus info nejen pro ty co byli na ledovci :wink:

http://apollogroup.rajce.idnes.cz/Info_ ... sglockner/

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:04
od DYK77
Ty vé, já co to Gibonovi čumí z auta a ona to je ta jeho bordel šála *1* :lol: Ještě že mu za ní někdo nechytil, to by ho protáhnul oknem :-)))

Zuřivej reportér je taky dobrej :lol:

Obrázek

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:08
od Janík
to je hon na sviště :lol:

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:11
od kimby
filantrop píše:tak pre vsetkych najnovsie informacie:

Petra Kacmare prave v tejto chvili uz prevazaju do Ceska, citi sa subjektivne dobre, objektivne ma este trosku problemy s hovorenim, ale podla jeho vlastnych slov: Bude to fajn!

Vsetkym Vam dakuje za podporu, pozdravy a spravy, a tesi sa na to, ked bude v poriadku, a pozrie si aspon fotky a videa zo Smarttimes.

:) hned mam krajsi den :)

f.
tak to jsou příjemnější zprávy, super super a děkujeme za info!

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:15
od DYK77
Kdybych tam nebyl, tak mám podezření, že má Druzeta nakoupíno :P

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:18
od Janík
DYK77 píše:Kdybych tam nebyl, tak mám podezření, že má Druzeta nakoupíno :P
to máš pravdu :lol: :lol:

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:40
od Apollo
DYK77 píše:Kdybych tam nebyl, tak mám podezření, že má Druzeta nakoupíno :P
:lol:

...trochu to vypadá jak když leze do výběhu medvědů

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:58
od DYK77
:-)))

Napsal: úte 25 srp 2009, 20:04
od kimby
Nejnovější sms od pana Petra :-) přepisuji:

Přátelé, už ležím v české nemocnici v Opavě. Zítra mě převezou do Ostravy. Jako Bolek a Lolek. Doufám na brzké propuštění domu. Jsem rád, že jsem poznal tak skvělé lidi. Pa Petr.


:-)

Napsal: úte 25 srp 2009, 20:14
od DYK77
Paráda, hlavně klid na lůžku a nekoukat sestřičkám pod sukni *trsám*

Napsal: úte 25 srp 2009, 21:08
od Jurko
bojim sa, ze prave tieto 2 veci Petrovi priliz nepojdu :wink:

Napsal: úte 25 srp 2009, 21:17
od DYK77
:)