Stránka 7 z 16
Napsal: úte 25 srp 2009, 14:27
od Barbora

super

Napsal: úte 25 srp 2009, 14:29
od Apollo
tady pár momentek z cesty od nás...
http://apollogroup.rajce.idnes.cz/ST2009/
+ jedna bonusovka pro zasmání

Napsal: úte 25 srp 2009, 14:36
od Barbora
Napsal: úte 25 srp 2009, 15:08
od Apollo
Napsal: úte 25 srp 2009, 19:04
od DYK77
Napsal: úte 25 srp 2009, 19:08
od Janík
to je hon na sviště

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:11
od kimby
filantrop píše:tak pre vsetkych najnovsie informacie:
Petra Kacmare prave v tejto chvili uz prevazaju do Ceska, citi sa subjektivne dobre, objektivne ma este trosku problemy s hovorenim, ale podla jeho vlastnych slov: Bude to fajn!
Vsetkym Vam dakuje za podporu, pozdravy a spravy, a tesi sa na to, ked bude v poriadku, a pozrie si aspon fotky a videa zo Smarttimes.

hned mam krajsi den
f.
tak to jsou příjemnější zprávy, super super a děkujeme za info!
Napsal: úte 25 srp 2009, 19:15
od DYK77
Kdybych tam nebyl, tak mám podezření, že má Druzeta nakoupíno

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:18
od Janík
DYK77 píše:Kdybych tam nebyl, tak mám podezření, že má Druzeta nakoupíno

to máš pravdu

Napsal: úte 25 srp 2009, 19:40
od Apollo
DYK77 píše:Kdybych tam nebyl, tak mám podezření, že má Druzeta nakoupíno

...trochu to vypadá jak když leze do výběhu medvědů
Napsal: úte 25 srp 2009, 19:58
od DYK77
Napsal: úte 25 srp 2009, 20:04
od kimby
Nejnovější sms od pana Petra

přepisuji:
Přátelé, už ležím v české nemocnici v Opavě. Zítra mě převezou do Ostravy. Jako Bolek a Lolek. Doufám na brzké propuštění domu. Jsem rád, že jsem poznal tak skvělé lidi. Pa Petr.

Napsal: úte 25 srp 2009, 20:14
od DYK77
Paráda, hlavně klid na lůžku a nekoukat sestřičkám pod sukni

Napsal: úte 25 srp 2009, 21:08
od Jurko
bojim sa, ze prave tieto 2 veci Petrovi priliz nepojdu

Napsal: úte 25 srp 2009, 21:17
od DYK77