Stránka 7 z 7

Napsal: pon 15 lis 2010, 11:41
od scorpi4
dyno,prave od Teba som napriek pociatocnym pochybnostiam ostatnych, vkladal nadej, ze Ta to neodradi, a ze s matkalom a za pomoci DYKa nieco vymyslite..

co uz...skoda, mohol si aspon na SK prist...myslel som, ze si sa hlasil..aspon na zaciatku si pisal, ze rad prides..nevadi, viem, ze nie kazdemu sa da ist, a rovnako aj financne to nie je sranda, som si toho vedomy...

takze sa tesime na jar..

Napsal: pon 15 lis 2010, 11:43
od xlukas.cz
scorpi4 píše:len mi je to trosku luto, kedze som sa na to tesil..teda sme sa tesili..
ja se taky tesim az budu met na ucte prvni milion :-)))
realita je asi uplne stejna - chci ho, ale vim, ze nebude.

Napsal: pon 15 lis 2010, 11:46
od scorpi4
Lukasi, ved vieme..ozaj, posielam Ti pm, tak mi porad teda ak vies..

Napsal: pon 15 lis 2010, 16:59
od dyno
Bohužel právě ta spolupráce s Matkalem byl v podstatě asi hlavní kámen úrazu - už jsem to tady pár lidem vysvětloval, takže se do toho nechci znova pouštět, ale prostě to nemohlo fungovat.

Pokud jde o sraz na Slovensku, tak mi to celkem mrzí, ale bohužel to bylo v době, kdy jsem akorát nově nastoupil do práce a nemohl jsem si vybírat směny, ale musel sem brát ty, který mi podstrčili ostatní, takže jsem jednodušše na sraz neměl čas. Ale jelikož jsem v tý práci stejně dal minulý týden výpověď - tak hned na příštím sraze už snad budu :lol:

Napsal: pon 15 lis 2010, 19:17
od DYK77
Scorpi, vím že to nemyslíš zle, jsi extrémně družný člověk, ale zkrátka, ve zdejších kruzích evidentně není nálada a nejsou lidi, tak se nic dít nebude. Momentálně je tu přes 600 registrovaných lidí a jak vidíš nikdo si teď na sraz ani nevzpomene. Jak to nepřijde samo zevnitř, tak se nikdo k organizaci vyhecovat nenechá.

Napsal: pon 15 lis 2010, 20:01
od scorpi4
nevadi, ja len, ze tych reci o tom, ako to niekto zorganizuje a tak, tych bolo dost..

beriem to do buducna ako poucenie, ze kym nieco nie je definitivne, tak to nie je..co ma sice mrzi, ale tak s tym nenarobim nic..

som rad, ze sa nam podarilo aspon jeden zraz jesenny zorganizovat..a Ti, co neprisli, snad pridu nabuduce..kedze teda ratame s tym, ze toto bol prvy rocnik..nulty bol minuly v Grobe..

cize sa tesie na JVV 2011..

v pripade potreby s organizaciou radi pomozeme, aj ked momentalne netusim ako, kedze sa nevie ani miesto, ani cas...

ale ak bude treba, radi prispejeme svojou troskou do mlyna vybavovaciek.. :oops:

takze uz len lokalne zrazy do konca roka..

Napsal: pon 15 lis 2010, 20:21
od DYK77
Co se organizace srazů týče, věř těm co už něco udělali. Ostatní je třeba brát s rezervou.

Napsal: úte 23 lis 2010, 16:46
od matkal
dyno píše:Bohužel právě ta spolupráce s Matkalem byl v podstatě asi hlavní kámen úrazu - už jsem to tady pár lidem vysvětloval, takže se do toho nechci znova pouštět, ale prostě to nemohlo fungovat.

Pokud jde o sraz na Slovensku, tak mi to celkem mrzí, ale bohužel to bylo v době, kdy jsem akorát nově nastoupil do práce a nemohl jsem si vybírat směny, ale musel sem brát ty, který mi podstrčili ostatní, takže jsem jednodušše na sraz neměl čas. Ale jelikož jsem v tý práci stejně dal minulý týden výpověď - tak hned na příštím sraze už snad budu :lol:
No to je moc fajn, že jsem byl kámen úrazu :-) Když tak si přečti diskuzi dozadu, kdo přestal reagovat. Psal jsem ti i PM a neozval jsi se.
Samotnému se mi do toho moc nechtělo a navíc to vypadalo, že měli místní admini pravdu a že o ten český sraz by moc velký zájem nebyl, zase dělat to pro pět aut není moc efektivní. Nakonec jedinému, komu sraz opravdu chyběl byl Skorpi, je mi líto.

Napsal: úte 23 lis 2010, 21:08
od DYK77
Něco vám řeknu. Když se tady začínalo se srazama, taky jsme se znali jen z fóra a sraz jsme si udělali, protože jsme chtěli a nikdo se nesnažil předvádět se nebo si tím zvedat svoje ego ( neber to osobně ). Při nějakých 10ti až 15ti autech je to to nejlepší co může být, protože je to absolutně na pohodu a bez starostí. Stačí se domluvit kam se pojede a v tomhle počtu se ta skupina nacpe prostě všude. :idea:

Napsal: úte 23 lis 2010, 22:56
od Jurko
*1* s dykom musim suhlasit, lebo nas bolo na slovensku (pokial sa pamatam) cca 20 aut, a uz to nebola najmensia skupina. Samozrejme, ze cim viac aut/ludi, tym viac ma to tesi, ale tym je to aj narocnejsie.

My napriklad mavame minizrazy aj 3-4 auta len ;-)

Napsal: stř 24 lis 2010, 15:39
od RavenS.
Jurko píše: My napriklad mavame minizrazy aj 3-4 auta len ;-)
musim poznamenat ze uz davno sme nemali :P

Napsal: stř 24 lis 2010, 16:37
od xlukas.cz
RavenS. píše:
Jurko píše: My napriklad mavame minizrazy aj 3-4 auta len ;-)
musim poznamenat ze uz davno sme nemali :P
tak to je nuz do zad jurkovi. my sme si tu mysleli, jak se vidate minimalne 1x, spis 2x do mesice :wink:

Napsal: stř 24 lis 2010, 17:12
od RavenS.
1-2 x do mesiaca hej, ale boli sme zvynuty na 1-2 x do tyzdna, ale to je moja chyba, trochu zase nestiham....

Napsal: stř 24 lis 2010, 19:26
od lukasz1953
a možná i některé místní setkání v Liberci až do sněhu dost? snadno dostanou :D

Napsal: stř 24 lis 2010, 21:17
od Jurko
xlukas.cz píše:tak to je nuz do zad jurkovi. my sme si tu mysleli, jak se vidate minimalne 1x, spis 2x do mesice :wink:
nemame teraz moc cas, a Tuska je na antibiotikach... ale neboj Ravens., uz planuje, ze co uvari, ked k nam pridete na veceru :-)

ale s miloracerom som bol 2x minuly tyzden :-)