Stránka 7 z 12

Napsal: stř 15 čer 2011, 21:18
od Mili_K
Mikiho nebo Miliho ? :lol:

jinak tu je cely protrideny balik: http://www.uloz.to/9386031/kp2011-zip

Napsal: stř 15 čer 2011, 21:25
od DYK77
Error, je to možné ? :)

Napsal: stř 15 čer 2011, 21:26
od DYK77
xlukas.cz píše:priste by to asi chtelo i ty civilni auta oznacit smartimi symboly,
Maj vlajky, ale kašlou na to :lol:

Napsal: stř 15 čer 2011, 21:28
od DYK77
jancarik F2 píše:pred pulnoci se neslo tam dostat :lol: :wink:
Úps :oops: :lol: a jak jste se tam dostali ?

Napsal: stř 15 čer 2011, 21:29
od Mili_K
ODKAZ je uz funkcni, nejakou dobu to trva nez je odkaz aktivni :wink:

Napsal: stř 15 čer 2011, 21:30
od Mili_K
DYK77 píše:
jancarik F2 píše:pred pulnoci se neslo tam dostat :lol: :wink:
Úps :oops: :lol: a jak jste se tam dostali ?
po pulnoci (-:*:-)

Napsal: stř 15 čer 2011, 21:56
od Gibon
Do té doby jste mohli s náma vesele konzumovat veselé kalíšky.
Zaujalo mě když jsme se cestou zpět zastavovali v Kauflandu. Všichni tvrdili že si jedou koupit něco k snídani.
A všichni kupovali chlast :lol:

Napsal: stř 15 čer 2011, 22:11
od jancarik F2
hlad je jenom prevlecena zizen ja to rikam porad :lol:

Napsal: stř 15 čer 2011, 22:12
od kimby
:-D

Re: je dobré být přitom

Napsal: stř 15 čer 2011, 22:15
od DYK77
Ivojah píše: ( sakra proč jsme tam s manželkou nebyli s Vámi )
I já si říkám, proč to spousta lidí hodilo za hlavu. Kdo jezdí na naše srazy pravidelně, tak by pochopil v čem tahle akce byla jiná a myslím, že by takovou změnu považoval za příjemnou. Myslím si, že někteří to vzdali už kvůli tomu, že naše základna byla v kempu ve stanovém táboře, nicméně kdo dává přednost více pohodlí, mohl si snadno rezervovat chatku nebo hotel což možná bylo přehlédnuto či opovrhováno. Ono i ten kemp nebyl vybavením k zahození, přeci bych Smaráky nenahnal jen tak někam. Malou nově postavenou umývárnu s teplou vodou s WC a bar s přístřeškem s provozem do ranních hodin jsme měli hned u stanů a to takřka jen pro sebe. Kemp i jinak nabízel spoustu možností jak trávit čas. Upřímně jsem čekal větší účast severočechů, když to měli u nosu, ale nestalo se tak.
Samotný sobotní program byl dost našlapaný. Výjezd v 10:00 a návrat v 19:00 nikdo kromě mě asi nečekal, ale všechno klaplo podle plánu jak mělo. Respektive pokud něco nevycházelo, tak jsem harmonogram upravil za provozu tak, že to asi nikdo ani nezaregistroval. 1. zdrželo nás 30minutové tankování , takže jsem projížďku Krušných hor zkrátil asi o třetinu. 2. projížďce lanovou dráhou měl předcházet oběd, ale protože jsme měli hlad, byli jsme nejprve na obědě a pak jsme dali lanovku. 3. I přes to, že se nám v polovině trasy odpojil jeden účastník, nebyl problém s žádnými rezervacemi, protože nic rezervováno nebylo. 4. Vešli jsme se do časového harmonogramu i s neplánovaným nákupem v Kauflandu . Pokud by nevyšlo počasí např. na lanovku, měli jsme s Kimby v rukávu další aktivity, které jsme mohli podniknout, i kdyby se venku čerti ženili ( třeba se k nim ještě někdy vrátíme :-) )
Osobně si myslím, že pokud bychom měli dělat takové setkání znovu, nevím co by se na tom dalo ještě v rámci svých možností vylepšit. Holt znalost svého kraje a možnost osobního ověření si terénu je v tomto případě k nezaplacení a dají se tak připravovat poměrně slušné akce. Přesto, že setkání bylo třídenní , čas mi utekl jako voda a vůbec se mi nechtělo bourat stan. Budu se těšit na další pohodovou akci :wink:

Napsal: stř 15 čer 2011, 22:27
od Mili_K
Presne tak,akce to byla pohodova a uz se tesine na dalsi a bez problemu vyrazi opet z jihu na sever ... i kdyz me zarazi,ze nikdy nikdo z jihu krom nas nejede :?

Napsal: stř 15 čer 2011, 22:27
od jancarik F2
ja bych jel hnedle znova :wink:
to uhelny safari musime nekdy dat

Napsal: stř 15 čer 2011, 22:44
od DYK77
JJ safari je výzva. :)

Napsal: čtv 16 čer 2011, 00:00
od xlukas.cz
mili_ku, spatne si je tam na jihu vychovavas. myslim, ze s duverou ti muzeme jihocesky a plzensky kraj sverit, abys o nej pecoval a nabiral nove cleny :wink:

dyku, taky tomu nerozumim a nepochopim to, ze bylo tak malo zajemcu. dovolene snad jeste nejsou. mozna to bylo i tim, ze nesel hromadny e-mail. ani trikrat vysilani v radiu nepritahlo uplne nove tvare.

Napsal: čtv 16 čer 2011, 08:46
od Blanka0600
copak z jihu, spíš jsem se divila, že nebyla větší účast z blízkého okolí :( Když jsou pak srazy např. na Moravě ... budou se vymlouvat, že je to pro ně daleko :lol: