Stránka 7 z 7

Napsal: pát 25 črc 2008, 08:25
od facny
takze dneska jedu na konzultaci k panu Martínkovi takže se uvidí, dám vědět...

Napsal: pát 25 črc 2008, 22:40
od DYK77
Tak jak? Ještě mě napadla vadná kladka co napíná řemen, nebo ložisko altíku atp.

Napsal: sob 26 črc 2008, 19:27
od xlukas.cz
DYK77 píše:vadná kladka co napíná řemen
to sem si myslel

Napsal: úte 29 črc 2008, 10:42
od facny
DYK77 píše:Tak jak? Ještě mě napadla vadná kladka co napíná řemen, nebo ložisko altíku atp.
Trefa do cerneho... sundali remeny a byl klid to byl panove krasnej zvuk bez toho povrzavani :) Pak se nasadil remen ke kompresoru klimatizace a taky klidek, jenze pak se nasadil remen k altiku a vodni pumpe a bum bylo to zpet a vypada to na lozisko altrenatoru, nemate s tim nekdo zkusenosti? Nerad bych menil celej alternator protoze to je kupa penez :cry: , kdyby to byla pumpa tak proc ne...

Napsal: úte 29 črc 2008, 13:04
od STAS1
Altík jako altík ... vyměň ložiska a je to :wink: :lol:

Napsal: úte 29 črc 2008, 13:18
od Jirka P
Vodní pumpa je prevít a docela náchylnej zvláště u Smartu, mě jí vyměnili v záruce už po roce, vydávala děsněj hukot, a vypadá to že mě to čeká po šesti letech provozu zase.

Napsal: úte 29 črc 2008, 14:53
od facny
STAS1 píše:Altík jako altík ... vyměň ložiska a je to :wink: :lol:
Pockej pockej, ja jsem sice zrucnej, ale technicke vybaveni ani zazemi nemam ani nahodou, dalsi vec je kde takova loziska sehnat a za kolik by to vsechno bylo? Jsem objednan k panu Martinkovi na 12.8. tak uvidíme. Nebo by tu snad byl nekdo zrucnej kdo by byl schopen mi tohle udelat at to mam za sebou drive nez 12.8.? Diky

Napsal: stř 30 črc 2008, 12:10
od DYK77
Věřím, že Ti to u Martínka udělaj dobře. Jinak firem co dělají repas altíku je hafo. Koukal jsem tak zběžně do vyhledávače.

Napsal: pát 19 zář 2008, 03:52
od Eldiga
presne tak, altik zrepasnout a vodni pumpu novou