Napsal: pát 25 črc 2008, 08:25
takze dneska jedu na konzultaci k panu Martínkovi takže se uvidí, dám vědět...
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
to sem si myslelDYK77 píše:vadná kladka co napíná řemen
Trefa do cerneho... sundali remeny a byl klid to byl panove krasnej zvuk bez toho povrzavaniDYK77 píše:Tak jak? Ještě mě napadla vadná kladka co napíná řemen, nebo ložisko altíku atp.
Pockej pockej, ja jsem sice zrucnej, ale technicke vybaveni ani zazemi nemam ani nahodou, dalsi vec je kde takova loziska sehnat a za kolik by to vsechno bylo? Jsem objednan k panu Martinkovi na 12.8. tak uvidíme. Nebo by tu snad byl nekdo zrucnej kdo by byl schopen mi tohle udelat at to mam za sebou drive nez 12.8.? DikySTAS1 píše:Altík jako altík ... vyměň ložiska a je to![]()