Stránka 7 z 12
Napsal: úte 31 kvě 2011, 00:17
od jancarik F2
tak jsem se dneska zase nestacil divit, dosla voda v ostrikovaci kopim nalevam pres trychtyr a skoro hned to pretyka, rikam si divny nekde chyba tak vezmu za tu hadici sup a hadice je venku a uz muzu nalevat i bez trychtyre a to jsem vzdycky nadaval. jak je to jednoduch staci vytahnout

treba je na tom nekdo podobne a pomuze mu to

Napsal: úte 31 kvě 2011, 09:09
od pbxpbx
Když jsem si přečetl tvůj příspěvek, nemohl jsem si nevzpomenout na sebe

přesně ten problém, nadávky na smartí designéry a přitom jediná správna cesta je hadici vytáhnout směrem nahoru, tím narovnat "krk" a začít nalévat kapalinu do nádržky ostřikovače. Já jsem "krk" vytáhnul náhodou, ale pak jsem si správný postup potvrdil na
www.evilution.co.uk
Napsal: úte 31 kvě 2011, 10:07
od Dejvaval
Ja jeste kapalinu do ostrikovacu nedoleval (mam Smarta od patku). Taky jsem koukal jak to tam naleju az dojde
Diky vasim zkusenostem uz vim.
Diky!
Napsal: úte 31 kvě 2011, 11:10
od pbxpbx
No to jsi šastlivec, já na to přišel až po 7 měsících

Celou zimu jsem to tam rval po troškách a většinu rozbryndal na zem
Napsal: stř 01 čer 2011, 17:25
od Markéta
Pokaždé, když se pokusím vytáhnout hadici, narazím na odpor, takže jsme koupili trychtýř s dlouhou hubicí, ohýbací ( taka si koupil pro mého smarta

). A no stress. A to dolívám každou chvíli, protože jsem maniak

Napsal: stř 01 čer 2011, 21:45
od sultana
ty zabíjíš mouchy oknem, co?

já to měl z první od prodejce na Chodově, ten to taky ze začátku valil trychtýřem s krkem, a to měli školení ve Stuttgartu

Napsal: stř 01 čer 2011, 22:22
od pbxpbx
Markéta píše:Pokaždé, když se pokusím vytáhnout hadici, narazím na odpor, takže jsme koupili trychtýř s dlouhou hubicí, ohýbací ( taka si koupil pro mého smarta

). A no stress. A to dolívám každou chvíli, protože jsem maniak

Ale ten krk tam vytváří jakýsi sifón, přes který se kapalina do nádržky stejně nedostane, a když dostane, tak ne moc nebo to dovnitř teče hrozně pomalu.
Napsal: čtv 02 čer 2011, 12:28
od Markéta
No to si nemyslím, naleju do trychtýře, odteče - je tam sítko, takže očekávám, že to bude pomalejší. Až potkám nějakého klubáka, tak se můžu naučit něco nového

Napsal: stř 22 čer 2011, 01:05
od Dejvaval
Mam trohu nejasnost jak funguje zadni ostrikovac. Z toho vypliva moje trivialni zavada.
Domnivam se, ze nadobka je pouze jedna v predu. Je tam motorek, ktery se bud toci jednim smerem (ostrikuje predek) nebo toci druhym smerem (ostrikuje zadek). K tomu, aby to tak opravdu fungovalo, je na motorku ventilek, ktery zajisti, aby voda sla dozadu nebo dopredu.
Jestli jsem to popsal spravne, tak proc mi ostrikuje pouze predek a zadek ne, pritom motorek vrci. Nerad bych si nekde plnil Smarta kapalinou tam kam bych nechtel.
Radsi se nejdriv zeptam nez budu znovu sundavat predek
Diky predem za prispevky
Napsal: stř 22 čer 2011, 07:07
od pbxpbx
Někde po cestě dozadu může být prasklá hadička, takže se voda nedostane až k zadní trysce. Já měl zadní hadičku prasklou tak, že bylo vidět, jak voda teče po skle zevnitř.
Napsal: stř 22 čer 2011, 07:34
od xlukas.cz
hadicka co vede po aute, tak je dost masivni na to, aby se podobna vec nestala. bohuzel nic neni dokonale. co kdyz je nekde "pouze" zalomena?
Napsal: stř 22 čer 2011, 11:39
od DYK77
nedavno jsem tohle resil na Saxu. Rozebral a vycistil jsem ten rozdelovaci ventil. Zaneseny nebyl, ale malinko necistot se odplavilo. Po slozeni to fungovalo asi mesic, takze jsem odmital se s tim dale crcat a koupil jsem v A.Kelly za cca 500,- nove cerpadlo i s ventilem a mam ted uz par mesicu klid. Holt to zestarlo a vybehalo se a nedalo se s tim nic moc delat.
Napsal: stř 29 čer 2011, 18:06
od Markéta
Markéta píše:No to si nemyslím, naleju do trychtýře, odteče - je tam sítko, takže očekávám, že to bude pomalejší. Až potkám nějakého klubáka, tak se můžu naučit něco nového

Ha, dneska jsem to riskla a vytáhla jsem tu hadici na lití vody do ostřikovačů. Nejdřív jsem myslela, že to utrhnu, ale pak to šlo, lití bez problémů, jen by to chtělo umýt, měla jsem ruky jak prase

ale no stress
Napsal: ned 03 črc 2011, 11:49
od xlukas.cz
Napsal: ned 03 črc 2011, 20:48
od Jurko
presne to pouzivam, Lukasi