Stránka 7 z 18

Napsal: pon 02 čer 2008, 11:39
od David0600
já jsem s novým taky ještě nebyl v myčce

Napsal: pon 02 čer 2008, 14:13
od DYK77
Normálně na myčku nejezdím, ale byl jsem v myčce u Shellky koncem zimy a hned jsem viděl na kapotě "vlásenky" jak jedou jedním směrem. Po dalším mytí a naleštění to zmizelo ale jezdit tam pořád, tak je lesk v háji.

Napsal: úte 03 čer 2008, 14:35
od Jirka P
Je to tak, strojní myčka je vůči lakům agresivnější, vyrobci většinou doporučují jezdit s novým autem až po roce. Jo a nejlepší myčka je ta se zvířátkama, tam kde se na mytí používaj kočičky a kozičky :lol:

Napsal: úte 03 čer 2008, 22:02
od kimby
Jirka P píše:Je to tak, strojní myčka je vůči lakům agresivnější, vyrobci většinou doporučují jezdit s novým autem až po roce. Jo a nejlepší myčka je ta se zvířátkama, tam kde se na mytí používaj kočičky a kozičky :lol:
Ale no tak :oops: To by jsi nebyl ty, viď? :lol: Jak se ti vede? A co použít domácí "vařečku" ?

Napsal: úte 03 čer 2008, 22:50
od David0600
vařečku do toho netahej :lol:

Napsal: úte 03 čer 2008, 23:50
od kimby
David0600 píše:vařečku do toho netahej :lol:
Já myslela všeobecně :lol:

Napsal: stř 04 čer 2008, 10:20
od David0600
tak to je v pořádku 8)

Napsal: stř 04 čer 2008, 10:29
od DYK77
Moment o jakou vařečku jde ? :shock:

Napsal: stř 04 čer 2008, 10:29
od David0600
kromě mojí asi o všechny :lol:

Napsal: stř 04 čer 2008, 10:30
od DYK77
Tak ještě že tak, tu tvojí necháme spát :P

Napsal: stř 04 čer 2008, 10:37
od David0600
už nespí

Napsal: stř 04 čer 2008, 10:55
od DYK77
*cici1* safra

Napsal: stř 04 čer 2008, 11:10
od Jirka P
To je setsafra blbost mejt auto vařečkou :lol: , to může napadnout jen ženskou :-)))

Napsal: stř 04 čer 2008, 11:19
od David0600
:lol:

Napsal: stř 04 čer 2008, 12:23
od DYK77
Tak to neznám ani já :shock: