Stránka 64 z 70
Napsal: úte 13 dub 2010, 08:32
od RavenS.
ja si pomaly zvykam, ale chudaci ti novy, tych to moze aj odstrasit
Napsal: úte 13 dub 2010, 09:27
od Spajky007
RavenS. píše:ja si pomaly zvykam, ale chudaci ti novy, tych to moze aj odstrasit
mam míň příspěvků než ty ale už jsem proti klukům odolnej

Napsal: úte 13 dub 2010, 09:52
od DYK77
Taky nevím o strašení. Každý není kovaný na sdružování, takže pokud odejdou, je to spíše tím, než tím, že by je někdo strašil

Napsal: úte 13 dub 2010, 21:13
od xlukas.cz
eva a vasek na prime v televizi. no ti jsou cim dal tlustejsi.
Napsal: úte 13 dub 2010, 21:27
od DYK77
Viděli jsme , přepnuli jsme

Napsal: úte 13 dub 2010, 21:28
od Spajky007
xlukas.cz píše:eva a vasek na prime v televizi. no ti jsou cim dal tlustejsi.
tak to bude tim že se nováčci bojej že je strašíte tady na foru

Napsal: úte 13 dub 2010, 22:35
od Gibon
Napsal: sob 17 dub 2010, 00:11
od xlukas.cz
mel sem za to, ze alza je levny obchod s pc vecma. postupem casu, jak se vypracovava, tak vydim, ze je prakticky nejdrazsi.
Napsal: sob 17 dub 2010, 00:12
od Gibon
Jsem tam nedávno byl a to je fakt továrna na peníze.
Napsal: sob 17 dub 2010, 08:36
od Apollo
tak to je snad běžná ekonomika, když se něco rozjede a funguje to tak proč z toho něco nevytáhnout, takže lepší služby větší reklama a vyžší ceny, tím odliv některých zákazníků k menším firmám který se teprve rozjíždí... už abych byl v té fázi "továrna na peníze" taky

Napsal: pon 19 dub 2010, 22:02
od houska
tutovka se semelem jako loni ale šel bych zase v týdnu

Napsal: úte 20 dub 2010, 12:58
od xlukas.cz
sef dnes zase nadhodil, ze bych mel uvazovat o bezpecnejsim sluzebnim aute.
ja sluzebni nechcu

Napsal: úte 20 dub 2010, 13:00
od Gibon
Ber, z cízího krev neteče!
Napsal: úte 20 dub 2010, 13:00
od Druzeta
Když Ti dovolí třeba X6 tak se nebraň.

Napsal: úte 20 dub 2010, 13:07
od xlukas.cz
to vis. uz vidim ze by to bylo neco do 300 (max 400 tis.)
tak rok jete (coz nevadi)
hlavne pry usporne auto, takze tim vylucuju z4, slk, boxter, solstice, atd. zustanou jen hnusy. si mozna radsi zacnu hledat jinou praci.
chcu jezdit se smartem. maly lehky, sedi a vzdycky se tesim az sjedu z dalnice. s necim tezsim s mekym podvozkem to neni spravne svezeni.