Stránka 1 z 5
Zcela zasadni odhaleni historie Smartu
Napsal: pon 07 črc 2008, 13:13
od Pajik
Tak kolegyne, kolegove,
s pritelkyni jsme se probirali starymi obrazky a fotografiemi z detstvi a narazili jsme na skutecnou kresbu z obdobi pred rokem 1985 (pritelkyne se narodila 1980). Z toho plyne nekolik faktu:
a) Smart byl vymyslen pred rokem 1985 v hlavnim meste Kazachtanu Almaty (drive Alma-ata).
b) velmistr ze Swatche (Hayek) ten napad zrejme pekne okoukal a pak s nim behal po automobilkach az ho udal u MB.
c) asi ho budem zalovat o prachy, jak jinak.
Originalni skica Smartu od me pritelkyne, neni to vtip, je skutecna:
P.R.
Napsal: pon 07 črc 2008, 13:43
od David0600
že to vymyslel Hayek je známý a to že uspěl až u mb taky
Napsal: pon 07 črc 2008, 14:18
od Pajik
David0600 píše:že to vymyslel Hayek je známý a to že uspěl až u mb taky
No prave, nevymyslel

, vymyslela moje polovicka a to jeste nevedela, ze v tom bude jezdit

Napsal: pon 07 črc 2008, 15:28
od Gibon
A sakra, loukoový kola.
Napsal: pon 07 črc 2008, 15:40
od David0600
ještě by mě zajímalo kde ho okoukal

Napsal: pon 07 črc 2008, 15:44
od Gibon
No jinak psychologové by se na dítěti řádně vyřádili. Jasné patologické znaky z toho přímo čiší

Napsal: pon 07 črc 2008, 15:56
od Pajik
Gibon píše:No jinak psychologové by se na dítěti řádně vyřádili. Jasné patologické znaky z toho přímo čiší

Nahod vlastni tvorbu !

Napsal: pon 07 črc 2008, 16:02
od Gibon
Tohle je pravá dětská kresba. A jsem bez následků

Napsal: pon 07 črc 2008, 16:03
od David0600
a kdo to sebral tobě?

Napsal: pon 07 črc 2008, 16:10
od Gibon
Nějak o to není zájem. Ale pořád čekám. Asi někdo od Sony. Nebo NASA

Napsal: pon 07 črc 2008, 16:12
od David0600
ty by tě sedřeli z kůže

Napsal: pon 07 črc 2008, 20:09
od kimby
No vida, kdyby rodičové přítelkyně byly rychlejší

a nebo prostě od mala věděla, co chce

i ta kola super
Mě se nic takového nedochovalo, asi bychom se také divili
Gibone a jak stará je tvá kresba

Asi i u té by se psycholog vyřádil

Re: Zcela zasadni odhaleni historie Smartu
Napsal: pon 07 črc 2008, 20:29
od DYK77
Pajik píše:Originalni skica Smartu od me pritelkyne, neni to vtip, je skutecna:
P.R.
Určitá podoba ta je, to se musí nechat. Co to vzadu vezou ?
Napsal: pon 07 črc 2008, 20:31
od DYK77
kimby píše:
Mě se nic takového nedochovalo, asi bychom se také divili
Moje skici se dochovali, ještě že jsou hluboko v šuplíku u rodičů, ta dvojka z chování co mi tehdá za ně na základce hrozila.... raději nevzpomínat , to byl průser

Napsal: pon 07 črc 2008, 20:39
od kimby
Jejej, ještě, že to vím
