Stránka 1 z 5

Zcela zasadni odhaleni historie Smartu

Napsal: pon 07 črc 2008, 13:13
od Pajik
Tak kolegyne, kolegove,

s pritelkyni jsme se probirali starymi obrazky a fotografiemi z detstvi a narazili jsme na skutecnou kresbu z obdobi pred rokem 1985 (pritelkyne se narodila 1980). Z toho plyne nekolik faktu:

a) Smart byl vymyslen pred rokem 1985 v hlavnim meste Kazachtanu Almaty (drive Alma-ata).

b) velmistr ze Swatche (Hayek) ten napad zrejme pekne okoukal a pak s nim behal po automobilkach az ho udal u MB.

c) asi ho budem zalovat o prachy, jak jinak.

Originalni skica Smartu od me pritelkyne, neni to vtip, je skutecna:

Obrázek


P.R.

Napsal: pon 07 črc 2008, 13:43
od David0600
že to vymyslel Hayek je známý a to že uspěl až u mb taky

Napsal: pon 07 črc 2008, 14:18
od Pajik
David0600 píše:že to vymyslel Hayek je známý a to že uspěl až u mb taky
No prave, nevymyslel :evil: , vymyslela moje polovicka a to jeste nevedela, ze v tom bude jezdit :twisted:

Napsal: pon 07 črc 2008, 15:28
od Gibon
A sakra, loukoový kola.

Napsal: pon 07 črc 2008, 15:40
od David0600
ještě by mě zajímalo kde ho okoukal :lol:

Napsal: pon 07 črc 2008, 15:44
od Gibon
No jinak psychologové by se na dítěti řádně vyřádili. Jasné patologické znaky z toho přímo čiší :lol:

Napsal: pon 07 črc 2008, 15:56
od Pajik
Gibon píše:No jinak psychologové by se na dítěti řádně vyřádili. Jasné patologické znaky z toho přímo čiší :lol:
Nahod vlastni tvorbu ! :D

Napsal: pon 07 črc 2008, 16:02
od Gibon
Tohle je pravá dětská kresba. A jsem bez následků :lol:

Obrázek

Napsal: pon 07 črc 2008, 16:03
od David0600
a kdo to sebral tobě? :lol:

Napsal: pon 07 črc 2008, 16:10
od Gibon
Nějak o to není zájem. Ale pořád čekám. Asi někdo od Sony. Nebo NASA :lol:

Napsal: pon 07 črc 2008, 16:12
od David0600
ty by tě sedřeli z kůže :lol:

Napsal: pon 07 črc 2008, 20:09
od kimby
No vida, kdyby rodičové přítelkyně byly rychlejší :-) a nebo prostě od mala věděla, co chce :-) i ta kola super :lol:

Mě se nic takového nedochovalo, asi bychom se také divili :-)

Gibone a jak stará je tvá kresba :lol: Asi i u té by se psycholog vyřádil :lol:

Re: Zcela zasadni odhaleni historie Smartu

Napsal: pon 07 črc 2008, 20:29
od DYK77
Pajik píše:Originalni skica Smartu od me pritelkyne, neni to vtip, je skutecna:

P.R.
Určitá podoba ta je, to se musí nechat. Co to vzadu vezou ?

Napsal: pon 07 črc 2008, 20:31
od DYK77
kimby píše: Mě se nic takového nedochovalo, asi bychom se také divili :-)
Moje skici se dochovali, ještě že jsou hluboko v šuplíku u rodičů, ta dvojka z chování co mi tehdá za ně na základce hrozila.... raději nevzpomínat , to byl průser :lol:

Napsal: pon 07 črc 2008, 20:39
od kimby
Jejej, ještě, že to vím :wink: :D