Help-Interiér světla

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Panter

Příspěvek od Panter »

ahoj hosani, takze jsem po tydnu zpet, najeli jsem neco okolo 1200km se spotrebou 4,8 (klima,2osoby+zavaz.), byli jsme vsude mozne, namatkou Spilberk, Lednice, Buchlov a Buchlovice, Bouzov a Chotebor, dale ruzne po Beskydech.. auticko slapalo vzorne, klima chladila :P

k problemum, svetylko vyreseno prepnutim (konecne! :) )

radio odblokoval uzivatel
AUTODIAGNOSTIKA, timto mu velky dik (samozrejme to nedelal zadarmo) je z Olomouce, takze kdo je pobliz urcite za nim zajedte-doporucuji!!

Nakonec jednu poznamku :!: vsichni Smartaci na Morave, STYDTE SE, nebyli jste videt a tim jste me zklamali, za celou dobu jsem potkal jen jednoho F2 f cerny barve ktery neodpovedel na pozdrav!
Panter

jedna momentka:
Obrázek
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

na tý fotce něco chybí ne :lol:
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

David0600 píše:na tý fotce něco chybí ne :lol:
To je fakt, ty jsi tam byl vinovou filckou ?
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Panter

Příspěvek od Panter »

no joooo porad :oops: , Smart je vedle fotici pritelkyne...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

jako bys nás neznal :lol:
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Panter

Příspěvek od Panter »

je mi to jasny :D :D
Oldrich Salek
Příspěvky: 195
Registrován: úte 17 úno 2009, 15:58
Bydliště: Havířov-Suchá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich Salek »

Panter píše:ahoj hosani, takze jsem po tydnu zpet, najeli jsem neco okolo 1200km se spotrebou 4,8 (klima,2osoby+zavaz.), byli jsme vsude mozne, namatkou Spilberk, Lednice, Buchlov a Buchlovice, Bouzov a Chotebor, dale ruzne po Beskydech.. auticko slapalo vzorne, klima chladila :P

k problemum, svetylko vyreseno prepnutim (konecne! :) )

radio odblokoval uzivatel
AUTODIAGNOSTIKA, timto mu velky dik (samozrejme to nedelal zadarmo) je z Olomouce, takze kdo je pobliz urcite za nim zajedte-doporucuji!!

Nakonec jednu poznamku :!: vsichni Smartaci na Morave, STYDTE SE, nebyli jste videt a tim jste me zklamali, za celou dobu jsem potkal jen jednoho F2 f cerny barve ktery neodpovedel na pozdrav!
Panter
Pantere nemusíš se červenat když jsem koupil Smartíka pořád mi nesvítilo vnitřní osvětlení až jsem přišel na to že předchozí majitel vyřešil tvuj problem odpojením drátu ve stropní svítilně *VV*
FOR TWO 800CDI SPORTLINE WEBASTO
FOR TWO COUPE BLACK
Toyota RAV 4
Panter

Příspěvek od Panter »

tak je to v pohode :D
Evelina
Příspěvky: 39
Registrován: úte 04 lis 2014, 19:52

Příspěvek od Evelina »

Prosím o radu...interiérové osvětlení se nerozsvítí při otevření dveří řidiče, na spolejzdcovi dveře reaguje. Naopak se světýlko rozsvítí když dveře řidiče zavřu a pak se nechce zhasnout. :lol:
Také občas nefunguje zvuková signalizace rozsvícených světlometů, což předpokládám taky souvisí s otevíráním dvěří řidiče.
Asi teda bude nějaká chyba v elektru těch dveří. Neřešil jste někdo něco podobného? Díky. :)
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2184
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

spínač osvětlení ve dveřích :wink:
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Který zřejmě bude součástí zámku dveří ...
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Evelina
Příspěvky: 39
Registrován: úte 04 lis 2014, 19:52

Příspěvek od Evelina »

To jsem se právě chtěla zeptat, kde mám hledat. :lol:
Uživatelský avatar
cervik
Příspěvky: 200
Registrován: úte 16 dub 2013, 15:10
Bydliště: Zbiroh

Příspěvek od cervik »

už je to nějakej čas jsem řešil osvětlení auta připojoval jsem LED pásky do interieru. Sundej ten textilní panel dveří a zkontroluj oranžovej drát ve dveřích pokud se nepletu tak když jsou dveře otevřený mel by tam být proud a když jsou zavřeny tak tam není
Smart ForTwo 450 - 0,8 r.v.00 černy karbon se zelenou folii - PRODÁNO
Smart Fortwo 453 - 1,0 r.v.2015 černo oranžová paráda :twisted:
Jeep Grand Cherokee 5,2 V8 r.v.97 to projede všude :D - PRODÁNO
Dodge Ram 1500 5,2 V8
Evelina
Příspěvky: 39
Registrován: úte 04 lis 2014, 19:52

Příspěvek od Evelina »

Jak se k tomu zámku dostanu? Hledala jsem tady ve starších tématech, ale obrázky se nenačítají...předpokládám, že se musí zvenku sundat celá čelní strana dveří?
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Když myslí textilní panel, tak myslí vnitřní panel. Musíš odšroubovat kapsu a madlo. Pokud se dobře pamatuju, tak potom se přední dolní roh čalounění povytáhne šroubovákem a potom se celý panel táhne dopředu a dolů. Kabelový svazek najdeš v té díře u horního okraje. Jestli se tudy dostaneš k vlastnímu zámku ... si nepamatuji.
Pokud máš elektrická zrcátka, tak před odšroubováním madla musíš z madla šroubovákem (nožíkem apod.) vydloubnout ten ovladač (kolmo ven z madla), povytáhnout a rozpojit konektor.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Odpovědět