Stránka 1 z 1

pridani plneho automatu?lze?

Napsal: úte 05 srp 2008, 21:49
od HOST1
lze predelat nebo spis dodelat funkci plneho automatu? mel bych moznost koupe super smartika v bafte, s klimou, v super vybave ale bohuzel pouze s golfovym mickem :-) tzn jen sekvenci... lze tedy predelat, co vse k tomu je potreba a na kolik by to tak mohlo vyjit v priade pozitych komponent?sedelo by to pripadne s benzinove verze na naftovou? moc dik za odpoved

Napsal: pát 03 dub 2009, 22:16
od Janík
jak to s tím předěláním na "A" teda je? někde se to řešilo v nějakým tématu?

Napsal: pát 03 dub 2009, 22:25
od xlukas.cz
presne tak, chce se to zaregistrovat a vsecko se tu doctes

http://www.evilution.co.uk/index.php?pa ... men=Engine

v tématu http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=939

zamykam