Stránka 1 z 7

Smart a dálkové výlety

Napsal: pon 25 srp 2008, 22:53
od asayull
Nemůžu jinak než pochválit Luigiho- během 5 dní jsme ujeli 2050 km, nevyšší doložený bod nad mořem a to i fotografií byl 2509 m.n.m. :) průměrná spotřeba 5,52 l na 100km.
Projeli jsme Garmisch, Timmelsjoch, přes Lago di Garda, Veronu,Bibione na Tolmezzo a nebýt toho že nás na Grossglockner-u vrátili protože jsme v srpnu neměli sněhové řetězy a nahoře se motali medvědi a hromady sněhu, tak jsem přijeli i včas na Smarttimes 2008, bohužel jsem dorazili až v sobotu po 16-té hodině a počasí nepřálo tak jsme potkali už ujíždějící auta pryč... Tak když už nic alespon jsem si se všemi projíždějícími zatroubil a zablikal.. Takže spanilá jízda městem mi unikla takže za rok se musím připravit lépe a horské přechody vynechám :) ale jinak smart překonal moje očekávání, a už plánujeme Toskansko...
Doufám že se setkáme na Smarttime 2009 čímž se i omlouvám za pozdní příjezd a že jsme se s vámi nestihli ani pozdravit...
Mnoho šastných Smártích kilometrů
PS: došlo mi že nedávno jsem viděl někde diskusi na téma smart a dálky tak tohle by mohla být odpověď
Karel&Jani&Luigi

Napsal: pon 25 srp 2008, 23:55
od David0600
cestou na gardu si mohl pozdravit mě :lol: bibione to musel být cool zážitek :wink:

Napsal: úte 26 srp 2008, 08:12
od asayull
David0600 píše:cestou na gardu si mohl pozdravit mě :lol: bibione to musel být cool zážitek :wink:
Bibione je v podstatě fuj :) ale máme tam známé a oblíbenou restauraci navíc rok od roku je tam méně čechů, ale jinak je to opravdu jen pro silné nervy- abych přiznal barvu tak jsme si drbali hlavu proč jsme nezůstali na Gardě, bydleli jsme na Limone kousek od výborné restaurace:) a jezero bylo super..Garda je jednička, i když letos tam známým vykradli auto na Sirmione:(

Napsal: úte 26 srp 2008, 23:24
od DYK77
Skoda, ze jste se nestavili, spanilou jizdou to v podstate vsechno teprve zacalo.

Napsal: stř 27 srp 2008, 01:03
od asayull
DYK77 píše:Skoda, ze jste se nestavili, spanilou jizdou to v podstate vsechno teprve zacalo.
Příště lépe naplánujeme trasu a určitě nevynecháme :)

Napsal: stř 27 srp 2008, 01:24
od David0600
asayull píše:
David0600 píše:cestou na gardu si mohl pozdravit mě :lol: bibione to musel být cool zážitek :wink:
tak jsme si drbali hlavu proč jsme nezůstali na Gardě
Limone je pěkné ze všech stran

zhora trochu v oparu

Obrázek

Napsal: stř 27 srp 2008, 09:12
od asayull
jééééé děkuji, hotel bych nepoznal ale krásné :) garda je jednička´:)

Napsal: čtv 28 srp 2008, 17:25
od houzar

Napsal: čtv 28 srp 2008, 19:33
od DYK77
Blbej článek. Samý zápory a stroze konstatováno několik plusů. Nevim, brzdy mám stejný jako ostatní a tuhý mi nepřipadaj. To že to skáče na nerovnostech je neduh asi každého menšího auta, ale nemůžu posoudit, ve F2 mě nikdo ještě nesvezl i když Kimby byla z jízdy v novém F2 nadšená.

Napsal: čtv 28 srp 2008, 20:05
od xlukas.cz
jednoznacne zaujaty clanek. chtelo by to pana redaktora svezt. verim tomu, ze ten clanek psal od stolu a smarta videl jen na tech par obrazcich. ma tam 3 clanky denne o autech a neverim tomu, ze by se v kazdem poradne svezl.

Napsal: čtv 28 srp 2008, 21:57
od road-star
David0600 píše:
asayull píše:
David0600 píše:cestou na gardu si mohl pozdravit mě :lol: bibione to musel být cool zážitek :wink:
tak jsme si drbali hlavu proč jsme nezůstali na Gardě
Limone je pěkné ze všech stran

zhora trochu v oparu

Obrázek
Si namontoval skůtru křídla? :shock: :lol:

Napsal: pát 29 srp 2008, 17:39
od asayull
xlukas.cz píše:jednoznacne zaujaty clanek. chtelo by to pana redaktora svezt. verim tomu, ze ten clanek psal od stolu a smarta videl jen na tech par obrazcich. ma tam 3 clanky denne o autech a neverim tomu, ze by se v kazdem poradne svezl.
NEMOHU NEŽ SOUHLASIT, TEN PIŠKOTA VIDĚL NEJDÁL Z TRAMVAJE.. A JESTLI POSKAKOVAL NĚKDE 3 METRY PO PARKOVIŠTI... NO NEVÍM, ROZHODNĚ SE NEJEDNÁ O OBJEKTIVNÍ ČLÁNEK, TÍM NEŘÍKÁM ŽE JÁ NEBO JINÝ ZAPŘÍSÁHLÝ MAJITEL SMARTA JE OBJEKTIVNÍ, ALE TOHLE JE HODNĚ ZCESTNÉ....

Napsal: sob 30 srp 2008, 23:32
od DYK77
Taky souhlas.

Napsal: ned 31 srp 2008, 02:05
od David0600
road-star píše:Si namontoval skůtru křídla? :shock: :lol:

no jasně začal lítat :lol:

Napsal: ned 31 srp 2008, 03:29
od David0600
zeleno - černá nebyla in tak jsem ho trochu poladil :lol:

Obrázek
Obrázek