Stránka 1 z 7
Smart a dálkové výlety
Napsal: pon 25 srp 2008, 22:53
od asayull
Nemůžu jinak než pochválit Luigiho- během 5 dní jsme ujeli 2050 km, nevyšší doložený bod nad mořem a to i fotografií byl 2509 m.n.m.

průměrná spotřeba 5,52 l na 100km.
Projeli jsme Garmisch, Timmelsjoch, přes Lago di Garda, Veronu,Bibione na Tolmezzo a nebýt toho že nás na Grossglockner-u vrátili protože jsme v srpnu neměli sněhové řetězy a nahoře se motali medvědi a hromady sněhu, tak jsem přijeli i včas na Smarttimes 2008, bohužel jsem dorazili až v sobotu po 16-té hodině a počasí nepřálo tak jsme potkali už ujíždějící auta pryč... Tak když už nic alespon jsem si se všemi projíždějícími zatroubil a zablikal.. Takže spanilá jízda městem mi unikla takže za rok se musím připravit lépe a horské přechody vynechám

ale jinak smart překonal moje očekávání, a už plánujeme Toskansko...
Doufám že se setkáme na Smarttime 2009 čímž se i omlouvám za pozdní příjezd a že jsme se s vámi nestihli ani pozdravit...
Mnoho šastných Smártích kilometrů
PS: došlo mi že nedávno jsem viděl někde diskusi na téma smart a dálky tak tohle by mohla být odpověď
Karel&Jani&Luigi
Napsal: pon 25 srp 2008, 23:55
od David0600
cestou na gardu si mohl pozdravit mě

bibione to musel být cool zážitek

Napsal: úte 26 srp 2008, 08:12
od asayull
David0600 píše:cestou na gardu si mohl pozdravit mě

bibione to musel být cool zážitek

Bibione je v podstatě fuj

ale máme tam známé a oblíbenou restauraci navíc rok od roku je tam méně čechů, ale jinak je to opravdu jen pro silné nervy- abych přiznal barvu tak jsme si drbali hlavu proč jsme nezůstali na Gardě, bydleli jsme na Limone kousek od výborné restaurace:) a jezero bylo super..Garda je jednička, i když letos tam známým vykradli auto na Sirmione:(
Napsal: úte 26 srp 2008, 23:24
od DYK77
Skoda, ze jste se nestavili, spanilou jizdou to v podstate vsechno teprve zacalo.
Napsal: stř 27 srp 2008, 01:03
od asayull
DYK77 píše:Skoda, ze jste se nestavili, spanilou jizdou to v podstate vsechno teprve zacalo.
Příště lépe naplánujeme trasu a určitě nevynecháme

Napsal: stř 27 srp 2008, 01:24
od David0600
asayull píše:David0600 píše:cestou na gardu si mohl pozdravit mě

bibione to musel být cool zážitek

tak jsme si drbali hlavu proč jsme nezůstali na Gardě
Limone je pěkné ze všech stran
zhora trochu v oparu

Napsal: stř 27 srp 2008, 09:12
od asayull
jééééé děkuji, hotel bych nepoznal ale krásné

garda je jednička´:)
Napsal: čtv 28 srp 2008, 17:25
od houzar
Napsal: čtv 28 srp 2008, 19:33
od DYK77
Blbej článek. Samý zápory a stroze konstatováno několik plusů. Nevim, brzdy mám stejný jako ostatní a tuhý mi nepřipadaj. To že to skáče na nerovnostech je neduh asi každého menšího auta, ale nemůžu posoudit, ve F2 mě nikdo ještě nesvezl i když Kimby byla z jízdy v novém F2 nadšená.
Napsal: čtv 28 srp 2008, 20:05
od xlukas.cz
jednoznacne zaujaty clanek. chtelo by to pana redaktora svezt. verim tomu, ze ten clanek psal od stolu a smarta videl jen na tech par obrazcich. ma tam 3 clanky denne o autech a neverim tomu, ze by se v kazdem poradne svezl.
Napsal: čtv 28 srp 2008, 21:57
od road-star
David0600 píše:asayull píše:David0600 píše:cestou na gardu si mohl pozdravit mě

bibione to musel být cool zážitek

tak jsme si drbali hlavu proč jsme nezůstali na Gardě
Limone je pěkné ze všech stran
zhora trochu v oparu

Si namontoval skůtru křídla?

Napsal: pát 29 srp 2008, 17:39
od asayull
xlukas.cz píše:jednoznacne zaujaty clanek. chtelo by to pana redaktora svezt. verim tomu, ze ten clanek psal od stolu a smarta videl jen na tech par obrazcich. ma tam 3 clanky denne o autech a neverim tomu, ze by se v kazdem poradne svezl.
NEMOHU NEŽ SOUHLASIT, TEN PIŠKOTA VIDĚL NEJDÁL Z TRAMVAJE.. A JESTLI POSKAKOVAL NĚKDE 3 METRY PO PARKOVIŠTI... NO NEVÍM, ROZHODNĚ SE NEJEDNÁ O OBJEKTIVNÍ ČLÁNEK, TÍM NEŘÍKÁM ŽE JÁ NEBO JINÝ ZAPŘÍSÁHLÝ MAJITEL SMARTA JE OBJEKTIVNÍ, ALE TOHLE JE HODNĚ ZCESTNÉ....
Napsal: sob 30 srp 2008, 23:32
od DYK77
Taky souhlas.
Napsal: ned 31 srp 2008, 02:05
od David0600
road-star píše:Si namontoval skůtru křídla?

no jasně začal lítat

Napsal: ned 31 srp 2008, 03:29
od David0600