Rezerva -

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

davide, ja bych ty predni 195 uplne nezavrhoval. si vem, ze davaji dozadu 215 a predek k tomu 195. jasne, protektory, to chapu.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

zavrhuju protektory
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
L.Victorie

Příspěvek od L.Victorie »

David0600 píše:taky v případě nehody si pojišováci píší rozměry pneu!
No, to je docela blbý ty jo... Tak nebourat..
L.Victorie

Příspěvek od L.Victorie »

Já tam ale ty protektory nemám dobrovolně! Nový tam pán neměl.. Bylo to na dojezd domů do ČB :-/
Co mi řeknete k tomu že bych jezdila celoročně na zimákách? Je to blbost? Nechci v zimě plěcháče... :cry:
Já původně měla na předku 175ky, ale taková pneumatika se dá hodně těžko sehnat :-( (175/50 R15), maj jen nějaký Hankook, a to se mi moc nezdá..
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Přes léto budou ty zimáky rychlejc ubejvat a v zimě nebudeš mít dostatečnej vzorek, na zimu je lepší mít víc vzorku.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Jak se to vezme, pokud za rok najezdíš cca 20 tis tak nemá smysl kola přezouvat, a jezdi klidně na zimácích celej rok. Samozřejmě tím pneu víc trpí, ale je to zcela zanedbatelné.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

L.Victorie píše:Já původně měla na předku 175ky, ale taková pneumatika se dá hodně těžko sehnat :-( (175/50 R15), maj jen nějaký Hankook, a to se mi moc nezdá..


ale dá i continentaly, na zimákách v létě nejezdit
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Tuhle to řešili na Radiožurnálu přímo s nějakým dealerem, a ten právě pronesl že pokud najezdíš málo tak ani nemá smysl cokoliv měnit, že zas až tak se ta pneu neopotřebuje, teda pokud neřežeš každou zatáčku :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Tak pokuď ti stačej pneumatiky ztrouchnivět tak je asi nemá cenu přezouvat. :lol:
L.Victorie

Příspěvek od L.Victorie »

Já najezdím právě tak 12 tis za rok.. Přítel taky, takže on jezdí celoročně na zim. ... Prej než sjede vzorek tak to dřív zpuchří nebo co (říkall známej mechanik).. Takže to nemá význam měnit..
convoy

Příspěvek od convoy »

já už 10 rok jezdím na směsi M+S, Vždy na podzim jednou za dva roky přezuju a mám klid. Nebudu přece řešit dvoje gumy, co su magor? nejezdím v F1 abych řešil gumy podle počasí. navíc díky tomu že jsou zimní gumy měkčí se sice v létě kapku rychlejc ojíždějí ale zato drží na cestě jak sviňa. a taky se mi nestane že bych dostal defekt(že by mi guma praskla) vlivem stáří
convoy

Příspěvek od convoy »

L.Victorie píše: maj jen nějaký Hankook, a to se mi moc nezdá..
Korejská firma Hankook patří mezi největší výrobce pneumatik na světě. Hankook dodává pneumatiky pro: Audi, Volkswagen, Ford, General Motors, Volvo, ...
Hankook je nyní desátým největším světovým výrobcem pneumatik. Pneumatiky Hankook vynikají především vysokými a vyváženými užitnými parametry danými soustavnou aplikací nejmodernějších poznatků z vlastní výzkumné a vývojové základny. U nákladních pneumatik uživatelé oceňují zejména vysoké kilometrové výkony, je u nich srovnatelná kvalita s pneu Continental


rozhodně bych se jich nebál, navíc mezi tunerama velmi oblíbené, a vem si co dělají s autama za kraviny, a gumy vydrží, takže na běžný provoz: bez problémů
L.Victorie

Příspěvek od L.Victorie »

Ok, díky, tak já do nich teda asi půjdu :-) Páš nemůžu sehnat na předek jiný ty 175ky... :)
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

hele hankook ježděné v létě


Obrázek
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

L.Victorie píše:Ok, díky, tak já do nich teda asi půjdu :-) Páš nemůžu sehnat na předek jiný ty 175ky... :)


jenom jestli nehledáš pneu se špatným profilem :wink:
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Odpovědět