Roadster-coupe - hardtop

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Tobias Rieper

Roadster-coupe - hardtop

Příspěvek od Tobias Rieper »

Zdravim,

chystám se koupit Smarta roadster-coupe nejspíš dovoz z Německa (zatím nemám vybrané konkrétní auto). Chtěl jsem se ale zeptat na jednu věc.

Hodně těch aut má látkovou stahovací střechu (tuším, že u road-coupe byla přípatková) a já bych osobně spíš preferoval hardtop. Je možné jej někde koupit, softtop lehce odmontovat a nandat pevnou střechu? Jak se pohybuje cenově?

Jaké jsou vaše zkušenosti s látkovou střechou? Neteče, není v zimě v autě k nevydržení, není hluk zbytečně vyšší, popř. je to s hardtopem vůbec lepší?

Pokud máte někdo v kapse nějaké další rady nebo postřehy na co si dát pozor hrňte mi to sem.

Předem díky
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Mám Hardtop a jsem spokojený. Porovnávali jsme s členem Roadstar ( má plátěnou střechu ) kokpit obou aut a Hardtop do Roadstera s plátěnou střechou bez úprav a výměny plastů dát nepůjde.
Jinak Roadstar psal, že nemá s plátěnou problém, jen se musí párkrát do roka naimpregnovat.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Tobias Rieper

Příspěvek od Tobias Rieper »

To mě příliš netěší, ale každopádně díky za bleskovou odpověď. Předpokládám, že výměnit by byly potřeba obě vrchní vodící "přepážky". Ještě něco?
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět