Cabrio problém
Napsal: pon 10 lis 2008, 09:54
Zdravím všechny smaráky,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jak se řídit motorky střechy, měl sem problém se střechou, nějak nezajela až do zadu, tak sem zjistil, že jeden jezdec nebyl ve správné kolejničce, to se mi podařilo spravit a střecha krásně zajela do zadu, ale při stáhnutí se objevil problém a to ten, že levá strana střechy dosedne tak jak má a na pravé chybí ještě tak 5 cm, aby dosedla až na konstrukci, nemáte někdo radu, nebo alespoň kontakt na nějakého šikovného mechanika z okolí Olomouce??? Diky za info :roll:
chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jak se řídit motorky střechy, měl sem problém se střechou, nějak nezajela až do zadu, tak sem zjistil, že jeden jezdec nebyl ve správné kolejničce, to se mi podařilo spravit a střecha krásně zajela do zadu, ale při stáhnutí se objevil problém a to ten, že levá strana střechy dosedne tak jak má a na pravé chybí ještě tak 5 cm, aby dosedla až na konstrukci, nemáte někdo radu, nebo alespoň kontakt na nějakého šikovného mechanika z okolí Olomouce??? Diky za info :roll: