Ještě jedno kabrio

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
muzor

Příspěvek od muzor »

dik moc, pokusím se na to mrknout a nějak to pořešit, mám na to celou zimu :D tak snad se zadaří
Uživatelský avatar
matkal
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Zlomený zámeček

Příspěvek od matkal »

Myslím že jsem dopadl naprosto stejně. Hned při prvním zavírání střechy jsem si zřejmě špatně zacvaknul futro střechy a bylo to, ozvalo se několik zlých křupnutí a střecha se na jedné straně neotevírá vůbec.
Jak jste to vyřešili?
V DCAM se na mě tvářili, jako že se mám objednat jen na to, aby se někdo kouknul jak velká je to oprava. Ke komu s tím mám ideálně vyrazit?
muzor

Re: Zlomený zámeček

Příspěvek od muzor »

matkal píše:Myslím že jsem dopadl naprosto stejně. Hned při prvním zavírání střechy jsem si zřejmě špatně zacvaknul futro střechy a bylo to, ozvalo se několik zlých křupnutí a střecha se na jedné straně neotevírá vůbec.
Jak jste to vyřešili?
V DCAM se na mě tvářili, jako že se mám objednat jen na to, aby se někdo kouknul jak velká je to oprava. Ke komu s tím mám ideálně vyrazit?
no já jsem byl v Olomouci v mercedesu a tam mi vyšli vstříc jak jen mohli, po zavolání kdy se mužu stavit mi řekl a hned dojedu, přišel šikovnej servisák a tak po 15 minutách jsem to měl zpátky nasazeny a nevzali si za to nic, akorát sme se domluvili na výměnu těch lanovodu, tak si to možná pak započítali, ale jinak fakt vstřícní :)
Uživatelský avatar
RavenS.
Smart ACE
Příspěvky: 797
Registrován: čtv 09 srp 2007, 19:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od RavenS. »

nevies nahodou kolko stoja tie lanovody?
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova
ObrázekObrázek
Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice :( ale do dobrych ruk :D
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec :D
muzor

Příspěvek od muzor »

ty jo tak to ti neřeknu přesně, ale myslím že sem platil s prací kolem 5-6 tisíc, , ale myslím že tam bylo dost za práci, prej to dá docela fušku to seštělovat, jestli to chceš přesně, tak bych se musel mrknout na fakturu
Uživatelský avatar
RavenS.
Smart ACE
Příspěvky: 797
Registrován: čtv 09 srp 2007, 19:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od RavenS. »

v pohode to mi staci. ja ich potrebujem tiez vymenit ale mne to spravia asi doma (dufam ze sa im to podari)
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova
ObrázekObrázek
Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice :( ale do dobrych ruk :D
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec :D
muzor

Příspěvek od muzor »

tak to tě přijde určitě levněj, ale já sem bohužel neměl nikoho, kdo by si s tím věděl rady a sám se v tom vrtat, to by možná přišlo ještě dráž :lol:
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

pri vymene toho lanovodu staci mala chyba pri skladani a muzes pricist tak 20 000 na zamecky
takze hodne opatrne a hodne zdaru
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
muzor

Příspěvek od muzor »

jo tak o zámečkách mi taky už řikali :lol: a těch 20 000 je bohužel pravda :evil:
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

delal jsem to uz na 3 autech a vzdy po domacich pokusech
a vzdy sem kupoval zamecky
tak se snazim jen poradit
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
muzor

Příspěvek od muzor »

ty jo, tak to bych měl dotaz, lanovody mám novy, ale zámečky mi říkaly že jsou špatny, teda aspoň jeden a že mi nějak nezaskočí. Po pravdě řečeno tomu moc nerozumím, ael přijde mi moc, dávat 20 000 za dva zámečky, neměl bys nějakej nákres, nebo starej zámeček, že bych to nechal z něčeho udělat???
Dawe
Smart ACE
Příspěvky: 817
Registrován: úte 16 led 2007, 21:39
Bydliště: Ostrava - Šenov

Příspěvek od Dawe »

zrovna delam jednu strechu zase. pokusim se ti to nafotit, ale
vyrobit to nevyrobis ver mi. jinak uz bych byl milionar :lol:
For Two Pasion 07 (Mimi) 1.11.2008 najeto 1750 km
Uživatelský avatar
Apollo
Příspěvky: 458
Registrován: pon 11 kvě 2009, 13:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Apollo »

Dawe píše:zrovna delam jednu strechu zase. pokusim se ti to nafotit, ale
vyrobit to nevyrobis ver mi. jinak uz bych byl milionar :lol:
vyrobit jde všechno... jen někdy musíš být nejdřív ten milionář aby jsi to vyrobil :lol:
muzor

Příspěvek od muzor »

no když bude šikovnej člověk :)
Uživatelský avatar
hadak
Příspěvky: 220
Registrován: pát 08 kvě 2009, 11:23
Bydliště: Králův Dvůr

Příspěvek od hadak »

no kdyz to tak slysim, co me muze cekat, tak kdyz by se to vyrabelo, tak bych snad taky radsi dva do zasoby vzal :))
Smart ForTwo Cabrio
Odpovědět