Prosím o pomoc

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal71
Příspěvky: 273
Registrován: pát 04 dub 2008, 22:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Prosím o pomoc

Příspěvek od Michal71 »

Ještě jednou prosím o pomoc nevíte někdo, jak se demontuje vodič bezpečnostního pásu která ne na sedačce? A dále žádám o radu jek demontovat hlavici řadící páky (automat) abych mohl odundat spodní kryt.
Předem děkuji za pomoc.
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

u řadící páky mi bylo řečeno (budu to dělat za cca tejden, osobní zkušenost nemám), že se musej vyndat obě sedadla.
2012 Fortwo / benzin
Uživatelský avatar
Michal71
Příspěvky: 273
Registrován: pát 04 dub 2008, 22:22
Bydliště: Ústí nad Labem

páka

Příspěvek od Michal71 »

jak se zadařilo dáš mi nějakou info o tak nak se sundá hlavice řadící páky?
Piters

Příspěvek od Piters »

Tak co se týče bezpečnostního pásu, tak nevím. Já když jsem vytahoval sedačky, tak jsem ho povolil na sedačce apak už jen vyvlékl z vedení u opěrky. A pokud jde o hlavici řadicí páky, tak s tím jsem už tak bojoval. Napřed jsem na to nemohl přijít a už jsem to pomalu vzdával. Tak jsem zkoušel kryt tunelu nějak vykličkovat a najednou vyskočila sama. Takže je tam jen nasunuta. Takže doporučuji zkoušet vytahovat, možná se zamačknutým přepínačem na A a zabrat.
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

mám:), akorát mi tohle téma trochy vypadlo z hlavy. hlavice se jenom vytáhne. chce to trochu zabrat a nemít strach. Ale pokud chceš vyndat celou řadící páku, respektive tunel, tak musej obě sedadla ven.
2012 Fortwo / benzin
Panter

Příspěvek od Panter »

pokud se vytahuje radicka, nesmi se mackat A !! Znicily by se takovy pacicky uvnitr
Uživatelský avatar
Michal71
Příspěvky: 273
Registrován: pát 04 dub 2008, 22:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Děkuji

Příspěvek od Michal71 »

Děkuji za rady dnes jsem to už dostal dolu a tak ještě jednou moc dík
Odpovědět