Stránka 1 z 16
Nástrahy zimy
Napsal: pát 12 pro 2008, 12:53
od Ricardo
Napsal: pát 12 pro 2008, 13:04
od xlukas.cz
tak to ti verim uz jen kvuli tomu blizicimu se stromu.
to bylo za zatackou?
Napsal: pát 12 pro 2008, 13:58
od Robin
dy si couval, trefil si kočku zadnim voknem..
Napsal: pát 12 pro 2008, 14:23
od dodo555
este ze tam nebol ziaden strom

Napsal: pát 12 pro 2008, 15:10
od Pette
aspoň to šlo do měkýho

Napsal: pát 12 pro 2008, 15:37
od Zuziiik
Robin píše:dy si couval, trefil si kočku zadnim voknem..
A tuším rovno Garfielda!
Sorry, viem, že to nie je sranda...mal si štastie, že to nedopadlo horšie.
Napsal: pát 12 pro 2008, 16:09
od Ricardo
Jo ten strom byl docela blisko ale odnesl to jen levy blatnik .skratka to do te zatacky ne a ne zatocit tak to slo doperin.
ale uz je to vcajku sprovene.

Napsal: pát 12 pro 2008, 17:56
od dyno
Taky si myslím, že si to lehlo do měkkýho...bejt tam někdo v protisměru....asi by byl výsledek jinej....

A nejdůležitější je podle mě v takovýchhle situacích mít po ruce foák

Napsal: pát 12 pro 2008, 18:39
od Ricardo
Dnes uz je to jednoduchy kdyz jsou takove mobily ne?
JO pred deseti lety to byla jina

Napsal: pát 12 pro 2008, 19:09
od road-star
Oooouuuu

Napsal: sob 13 pro 2008, 08:26
od David0600
škoda autíčka
Napsal: ned 14 pro 2008, 00:08
od armani
Konečne vidím ako túto zimu vyzerá sneh. U nás to vyzerá skôr, že pôjdeme prezúva na letné.

Napsal: ned 14 pro 2008, 00:14
od road-star
Závidím těm jižním národům!

Re: Nástrahy zimy
Napsal: ned 14 pro 2008, 11:37
od Pajik
Jo, tak to v Praze nejak asi pred 14 dnima v noci na sobotu nasnezilo a rano v Pocernicich led jako zrcadlo. Cela Nachodska jak sklo, auta se sourali krokem, nektery to odstavili a sli pesky, sypaci nikde.
Ja hrde na letnich, ze to za me elektronika zmakne. Peknej omyl. Nekolikrat jsem udelal na ty hlavni takovy hodiny, ze si ostatni mysleli, ze si delam srandu. Pritelkyne vedle me mela stazenou tak, ze jsem to jeste vecer poznal

Re: Nástrahy zimy
Napsal: ned 14 pro 2008, 12:32
od road-star