Porucha řazení - Problém se zpátečkou zustává 0 na display

Řešení problémů převodovky, spojky, řazení
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Mas pravdu, ale jsou tu lidi, kterym treba neradi 6tku a zadnou chybu to nepise.....
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

to slyšim poprvý
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Ricardo

Příspěvek od Ricardo »

Jak to dopadlo!!!
Vpatek jsem jel 200km do Prahy k CHrobakovi pro spinac ten jsem sehnal . Vsobotu jsem jel na misto kde mi stal piskot :( vzal jsem si sebou fen pac cely spodek byl zasranej od snehu a ledu . lehnu pod prcka zapnu fen a foukam co to da. Kdyz jsem odstranil nanos ledu z krabicky co vni je spinac ,tak jsem se pokusil ji otevrit kdo to skousel tok vi ze to neni zadna sranda. Po pulhodine lezeni na zadech pod pickotem jsem se nas--l a dal si pouzu v teple nahradniho vozu ba bylo 10stupnu pod nulou .Jak mile jsem pookral vratil jsem se kproci nez jsem vlezl pod piskota tak jsem si rek co to tak skusit zda to nepujde ? Aejhle ono to slo ,neutral tam skocil jak nic a zpatecka to same .Takze stacilo to jen rozmrazit. :shock: :evil:
No pro priste jsem presvecen ze je lepsi dvakrat mner jednou rez nez Najezdit 520km a koupit spinac za600 kc kterej sem ani nemenil.

PS. dekuji vsem mnohokrat za rady snad i ja vam nekdy budu moci pomoci. O--O *smart*
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

tak ho máš do foroty 8)
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Ricardo

Příspěvek od Ricardo »

no jo ted vlednu delam GO tak ho tam dam at je to vcajku 8)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

*1* vztyčený palec za odvahu a nasazení :)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět