Stránka 1 z 3

Smart oplati sa?

Napsal: pon 09 úno 2009, 09:22
od lmt
Ahoj mam moznost kupit smarta r.v. 99 najazdene 115 000 ma servisnu knizku, ABS, tvrdia mi aj ESP, klimu a panoramaticku strechu. Za cca 3500 Eur mozna dohoda....VIN WME01MC01XH044470... chcem sa spytat ci sa oplati kupit a co mam vyskusat na skusobnej jazde..motor je cisty bez oleja majitel tvrdi ze spotrebu oleja este nema...mam moznost skusobnej jazdy na peknom horskom prechode :-)

Napsal: pon 09 úno 2009, 16:49
od Panter
tohle mi vyjel dekoder:

WME01MC01XH044470
Model
Chassis 4503421H044470
Engine 160910 40 046421
Transmission
Order 0 9 573 04962
Delivery date 03.05.99
Dealer Italy (573)
Interior Unknown code (IA2)

Napsal: pon 09 úno 2009, 21:02
od xlukas.cz
benzin/nafta?

jestli je to 0,6 benzin, tak si napred projdi temata o smarti nemoci

asi je to model passion, ne?

jinak ta cena mne prijde trosku vyssi. stejne roky, horsi vybava se da koupit za min, vzhledem k dnesnimu kurzu eura.

Napsal: pon 09 úno 2009, 21:10
od dodo555
mne sa to zda tiez dost drahe, ak este nahodou niekto nerobil GO co by sa asi pochvalil, tak ju budes musiet zachvilu robit ty

Napsal: pon 09 úno 2009, 21:55
od Druzeta
Panter píše:tohle mi vyjel dekoder:

WME01MC01XH044470
Model
Chassis 4503421H044470
Engine 160910 40 046421
Transmission
Order 0 9 573 04962
Delivery date 03.05.99
Dealer Italy (573)
Interior Unknown code (IA2)
K čemu to je dobrý :?:

Napsal: pon 09 úno 2009, 22:07
od Panter
Druzeta píše: K čemu to je dobrý :?:
ty to nevidis? prodano v Italii, datum vyroby, cislo motoru, cislo podvozku...

ono kdyz ti nekdo tvrdi ze je to po prvnim majiteli napr. z nemecka, motor je tam jinej atd..

Napsal: pon 09 úno 2009, 22:11
od dodo555
mas link na ten VIN dekoder?

Napsal: pon 09 úno 2009, 22:17
od Druzeta
Panter píše:
Druzeta píše: K čemu to je dobrý :?:
ty to nevidis? prodano v Italii, datum vyroby, cislo motoru, cislo podvozku...

ono kdyz ti nekdo tvrdi ze je to po prvnim majiteli napr. z nemecka, motor je tam jinej atd..
A zkoušel jsi na motoru najít číslo,mě se to nepodařilo,na STK ho nenašli,tak jsem musel mít při přihlašování od Dekry nějaký papír na kterém byl napsán typ motoru,rok výroby je k ničemu,ten vidíš na oknech,atd,spíš by byl důležitější datum prodeje,že byl prodán v Itálii taky nic neznamená,někdo si taky zajede koupit z Čech nové auto třeba do Německa.

Napsal: úte 10 úno 2009, 08:13
od lmt
Ze je to z IT mi nevadi mam odtial aj SLK a v pohode. Ide mi o to ze za tu cenu tazko kupim na SVK smarta v takej vybave a keby ho mam vozit z nemecka, tak vsetky naklady spojene s dovozom mi spravia podobnu cenu. O 0.6 motoroch viem, ved preto chcem tu skusobnu jazdu do pekneho kopca. Majitel mi tvrdi ze nezerie olej, co si myslim, ze je dobra info. Lebo podla toho co sa tu pise je to predzvest smrti :-) .. Je to asi passion nevyznam sa v tom. A co sa tyka toho ze je z IT a cisla motoru atd... tak na SVK je povinna kontrola originality pri predaji auta. Takze ak nebude nieco uplne koser tam to zistia. Majitel nevyzera na podvodnika, jedna celkom seriozne. Akurat ze ma 4 auta a jedno chce predat.

Napsal: úte 10 úno 2009, 09:43
od Druzeta
Že nežere olej neznamená že ho třeba za 2.000km nezačne žrát,spíš počítej rovnou s částkou na GO motoru a tu si ještě připočti k pořizovací ceně,a nevím jak chceš zjistit při zkušební jízdě jestli žere olej nebo ne.

Napsal: úte 10 úno 2009, 10:22
od lmt
Druzeta píše:Že nežere olej neznamená že ho třeba za 2.000km nezačne žrát,spíš počítej rovnou s částkou na GO motoru a tu si ještě připočti k pořizovací ceně,a nevím jak chceš zjistit při zkušební jízdě jestli žere olej nebo ne.
to mi je uplne jasne aj s tym pocitam...ale dolezite pre mna je ako auto ide teraz a ze je ok...nie kade tade vyteka olej co sa podla mna da zistit lahko...ja pri skusobnej jazde nechcem zistovat ubytok oleja ale stav motora....a myslim ze taka pruzna jazda do 10 km kopca to ukaze..

Napsal: úte 10 úno 2009, 13:29
od xlukas.cz
no ja nevim ... tady co to lidi meli, tak to vypadalo tak, ze vse bylo naprosto v poradku a razem behem 500 - 1000 km bylo po motoru :?

Napsal: úte 10 úno 2009, 16:38
od mila001
Panter mohu poprosit co vyjede decoder na WME4503001J265059.Děkuju.

Napsal: úte 10 úno 2009, 17:10
od Panter
mila001 píše:Panter mohu poprosit co vyjede decoder na WME4503001J265059.Děkuju.
VIN WME4503001J265059
Model
Chassis 4503001J265059
Engine 660940 40 784796
Transmission 717409 00 000395
Order 0 5 531 92216
Delivery date 09.02.06
Dealer France, Monaco (531)
Interior Unknown code (IA7)

Napsal: úte 10 úno 2009, 18:17
od mila001
Děkuju moc.