Stránka 1 z 2

Odsávačka motorového oleje

Napsal: čtv 12 úno 2009, 12:32
od lmt
Ahoj vsetkym ak niekto potrebuje odsavacku oleja, tak tu som jednu nasiel. Aj za prijatelnu cenu.

http://conrad.websale.biz/cgi/websale6. ... dex=854215

Obrázek

Napsal: čtv 12 úno 2009, 12:37
od DYK77
Jen dávej víc zlepšováků, pro Slovensko tu moc odkazů není :wink:

Napsal: čtv 12 úno 2009, 13:55
od xlukas.cz
na slovensku je to pekne drahe (o 150 kc ;-) )

http://www.e-conrad.cz/odsavaci-cerpadl ... j+dp68625/

Obrázek

695,- Kc

Napsal: čtv 12 úno 2009, 19:16
od Bedla
Diky za tip mladenci :) to je pro mne jednoduzsi cesta nez vypousteci sroub.
:wink: teprve s tim zacnam

odsávačka

Napsal: pon 09 bře 2009, 00:09
od Oldrich Salek
Hoši pokud jde o tu odsávačku, myslím si že by šlo použít i plastové zubové čerpadýlko koupil jsem ho vloni v OBI nasadí se na jakoukoliv vrtačku stojí 299kč přečerpával jsem s ním benzín když ho omylem kokoti natankovali do diesla a jelo jako divé a ještě si mužeš nastavit na vrtačce otáčky jaké chceš.Mně se sice tohle vytahování oleje moc nezamlouvá ,ale když to jinak nejde.Já jsem zastáncem klasického vypouštěcího šroubu tak se budu snažit to nějak vyřešit.Už jsem i někde na stránkách viděl že němci prodávají vanu s navařeným vyp.šroubem aspon máš jistotu že vyteče vše co má *maka?ka*

Napsal: pon 09 bře 2009, 00:42
od David0600

Napsal: pon 16 bře 2009, 15:50
od Chorche
jinak vocávačku maj i v Makru, taky stojí kolem 6 kil a je i s nádrží na volej. Sem jí taky koupil :lol:

Napsal: čtv 19 bře 2009, 16:22
od Don Martinello
Mne pripada ta cena uplne vpohode. Ja som dal za odsavacku cca. € 130, ale bolo to uz davno :wink:.

Napsal: čtv 19 bře 2009, 16:44
od MILAEV
xlukas.cz píše:na slovensku je to pekne drahe (o 150 kc ;-) )

http://www.e-conrad.cz/odsavaci-cerpadl ... j+dp68625/

Obrázek

695,- Kc

Tuto odsávačku z Conradu mám a jde s ní olej odsát docela dobře.Lepší je ale použít nějaký externí zdroj.Já používám stabilizovaný zdroj .Docela bych měl strach o accu v autě.Přeci jenom to čerpadlo má odběr proudu a nějakou chvilku to běží.Olej je třeba ohřát chodem motoru nebo kratší jízdou na 40-50°C.

Napsal: pát 24 čer 2011, 21:29
od Milan Vavrek
Ja som si objednal odsávačku v bonus katalóg - letná ponuka odmien 2011 SLOVNAFT.
čerpadlo na odsávanie oleja Alpin - kod 51537 .
cena - 0,05€ . Hneď som menil olej - je to super!!!

odsávačka oleje

Napsal: sob 25 čer 2011, 12:14
od Ivojah
Ahoj Tomáši, to vlastníš nějaký věrnostní katalog nebo jak je to? Odsávačku na olej bych si též rád pořídil ale k tomu potřebuji asi přesnější internetovou adsesu a pak již není problém kód zadat.

Napsal: sob 25 čer 2011, 17:39
od Milan Vavrek
Je to vernostný program čerpačky slovnaft. Tankujem a zbieram body, za každý liter 1 bod. A potom si môžem vybra z katalógu odmien . v SK má asi skoro každá čerpacia stanica nejakú vernostnú kartu. Ja mám SLOVNAFT a SHELL :D

Napsal: pon 27 čer 2011, 17:46
od Markéta
U nás je Shell a Omv, ale odsávačku jsem tam ještě neviděla :D

Napsal: pon 27 čer 2011, 18:01
od xlukas.cz

Napsal: pon 27 čer 2011, 18:20
od Chorche
:lol: :lol: :lol: