Stránka 1 z 1
autorádio
Napsal: ned 12 dub 2009, 16:34
od muzor
Zdravím Vás,
potřeboval bych poradit, jak zapojit autorádio LG LAC6800R, je zapojené, hraje pradně, ale problém je v tom, že se nudrží pamě a ladi to furt, to nechci.
Díky za rady
Napsal: ned 12 dub 2009, 20:22
od muzor
tak sem na to už přišel, ale mám problém, že mi nejde vytáhnout drát z toho ISO konektoru a nechci to vyrvat. Nevíte někdo jakej je na to fígl, ani po vytažení té šedé zarážky se tomu nechce

Napsal: ned 12 dub 2009, 20:29
od DYK77
Nevím co přesně myslíš, ale jestli jde jen o ten jeden pin, tak by mělo jít vzít třeba silnější jehlu a u toho pinu zatlačit takový jazýček, který brání vysunutí pinu - kontaktu z konektoru.
Napsal: ned 12 dub 2009, 20:36
od muzor
jj, jde jen o vysunutí toho pinu, právě sem se to snažil tlačit jak jen to šlo, ale neviděl sem tam nic, na co bych měl tlačit, no zitra na to koukna a snad to pujde, protože mě to už docela štve

Napsal: ned 12 dub 2009, 20:53
od Druzeta
No záleží jestli chceš vytáhnout drát z toho konektoru co se dává do rádia nebo z toho co je na rádiu, pokud z toho co se dává do rádia tak potřebuješ dvě silnější jehly a hodně trpělivosti.

Napsal: ned 12 dub 2009, 20:54
od DYK77
Takto jsem to myslel

Napsal: ned 12 dub 2009, 21:02
od Druzeta
No to máš ten konektor co je na autorádiu, na konektor co je v autě by ti to nestačilo, tam je potřeba tohle:

Napsal: ned 12 dub 2009, 21:07
od DYK77
Tak to ju

Napsal: pon 13 dub 2009, 09:42
od muzor
diky za nákres, pujdu mrskat a pak se na to mrknu, teda snad se tam do toho konektoru ještě trefím do toho konektoru
