Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Zdravím,
měl bych dotaz. Už několikátý den jezdím kolem takového toho přenosného informačního radaru, auta za mnou to bere, ael mně to ješti nikdy neukázalo kolik jedu, Smarty radary neberou nebo co?
asi na nem mas nejakou specialni antiodrazovou vrstvu. me to teda vetsinou bere. nekdy az kdyz jsu hodne blizko. zkousim na ty tabule takove figle, ze jezdim prostredkem silnice nebo v protismeru, ale nejak to nepomaha. meri tak jak tak
SMART MC01 0,8 CDI Pure 2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km) http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279SCHVÁLENO !!!
xlukas.cz píše:asi na nem mas nejakou specialni antiodrazovou vrstvu. me to teda vetsinou bere. nekdy az kdyz jsu hodne blizko. zkousim na ty tabule takove figle, ze jezdim prostredkem silnice nebo v protismeru, ale nejak to nepomaha. meri tak jak tak
to bere jen diesely, protoze maj misto motoru kovadlinu :D
no mne to taky nebere
pred radarem jsem jednou predjel kamose, sice ne ze smartem, ale ten mi pak rikal, ze je to divne ze jel 60 a ukazalo mu to 150 a mne nic
cimapak to asi bude
ja vacsinou platim pokuty iba za rychlost a to sa vzdy vyhovaram ze ledva dosiahnem maximalku a hned ma nameraju )) nastastie som sa vzdy dohodol na mieste a este stale mam svoj milovany vodicka ))
No jo, ale já neznám tyhle věci jak se dát upéct v peci
Takže když už na to dojde tak solím.
Jednou jsem si nechal stopit pokutu 500,-Kč přes známou, tak jsem pak musel koupit bombošku pro ni a ferneta pro příslušníka, takže jsem na tom nic nevydělal
Něco se ovlivnit dá a něco ne, je to hlavně v lidech a někteří tam jsou jenom proto aby si vydělali bokem ale když narazíš na někoho zásadového tak je problém.