Fotky Smart 2007

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Myslim si ?e je to hlavn? kv?li bezpe?nosti a vnit?n?mu prostoru. Ka?d? nov? model a? jde o jak?koli model nar?st? do d?lky pokud nejde pouze o facelift
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

?um?k prodlou?ili k?li st?etu s chodci, jinak t?hle potvo?e se p?i st?n? po 13 sekund?ch vypne motor, pr? aby to ?et?ilo palivo...
Garrulus

Příspěvek od Garrulus »

Mno velice d?le?it? funkce :lol: P?edstav si, ?e ti to ud?l? na k?i?ovatce :D
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Taky jsem nad t?m nech?pav? kroutil hlavou. Asi prvn?, co bych odpojil. Pochop?m to u vlakov?ho p?ejezdu, ale takhle aby ?lov?k ka?dou chvilku pro?l?pl plynovej ped?l ?i co.
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Co jsem o tom ?et tak to d?vaj? do citroena c3, pr? jak se dotkne? plynu tak to hned zabere ale nevim nikdy jsem v takov?m aut? nejel. Hlavn? baterka mus? dost?vat stra?nej z?hul u? jen kv?li tomu ?e sv?t?? cel? rok atd.
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Garrulus

Příspěvek od Garrulus »

No cht?lo by to vyzkou?et, ale nev?m jestli bych to pou??val. Asi bych to vypnul
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Tak te? jsem to hledal na netu a zap?n? se to u automatu kdy? pust?? brzdu a u manu?lu kdy? ?l?pne? na spojku abys za?adil nevim cht?lo by to vyzkou?et
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Ur?it? jsme ?etli o t?hle funci jedno a to sam?. Tak? nad t?m krout?m hlavou, ten z?hul nedostane jen baterka ale komplet celej motor, proto?e p?i dlouh?m st?n? na k?i?ovatk?ch se v zim? ani po??dn? nezah?eje. V kolon? to pak mus? b?t absolutn? ?pi?ka Obrázek . Cht?lo by to o tomhle syst?mu n?co zjistit, proto?e to n?m??e b?t jen tak "hrc drc".
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Libor Slivanský
Příspěvky: 266
Registrován: ned 04 čer 2006, 22:26
Bydliště: Vrané nad Vltavou, tel.604 439 838
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor Slivanský »

M?m dojem, ?e n?co podobn?ho m?lo i t??valcov? VW Lupo, tam se kv?li ni??? spot?eb? p?i volnob?hu vyp?nal vst?ik do jednoho v?lce.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Obrázek[/list]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

myslim ?e u? co nevid?t bude nov? fortwo na salon? dnes mi p?i?el dopis z DCAB ?e doprod?vaj? st?vaj?c? model za ak?n? slevy z?kl. model o 6tis. levn?j?? ti jsou slevy co?
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

No to je teda peklo. 6 t?c?, to je bomba, tak to si m??e nov? majitel koupit je?t? jednoho Smarta na d?lkov? ovl?d?n?. :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

jj taky mi to dneska do?lo, rovnou sem to poslal do sv?ta.
N?kdo mi sl?bil, ?e mi vyzvedne a po?le cd s fotkama z DC a zat?m nic :cry: :cry:
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` ¤*smart forever*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

N?jak? fotky z toho ofiko CD nasd?lel Jirka P. J? je st?hnul a dal na CD, kter? jsem dnes rozes?lal, ale nebylo o st?t.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět