Fotky Smart 2007

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

T?eba ty mlhovky a? dole v n?razn?ku vypadaj? gut, ale p?edn? sv?tla bude cht?t vid?t na ?ivo, proto?e na fotce vypad? prav? jako jednod?ln? a p?emra?e?en? zat?m co lev? je jasn? rozd?len? a po mra?en? ani stopa.

Obrázek
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

Mlhovky jen vadaj? good, ale necht?l bych je tam, je to moc n?zko kv?li ?p?n? i kv?li prasknut? z nacouv?n? od n?razn?k? n?kter?ch "hovad silnic".
Konceckonc? po?izovac? cena n?razn?k? t?m p?dem roste v?c ne? d??v.
Co se mi l?b? tak ta klika, a v??ko od n?dr?e, kter? nev?d?m...
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` ¤*smart forever*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

No ale zase pokud Ti maj mlhovky slou?it co nejefektivn?ji, tak je lep?? je m?t co nejn??e 8)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

jo to jo ale popravd?, kolikr?t je zapne??
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` ¤*smart forever*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

No j? je na Smartu nepostr?dal ani jednou a taky v?m jak jezd?m, proto, jsem si je tam nenechal ani d?t. Ono v l?t? kdy chytne? mlhu jako ml?ko ??? Ale nejde jen o m?, tak?e ten kdo pot?ebuje mlhovky, a? je nem? jen pro par?du
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Garrulus

Příspěvek od Garrulus »

P?esn? tak, mlhovky jsou od slova mlha a ne machrovat :wink: ??m d?l v?c se mno?? tac? lid?, kte?? je maj? zapnut? za ka?d?ho po?as?. A je jen m?lo z nich, kte?? si v nich (kdy? u? cht?j? vypadat l?p) vym?n? ??rovi?ky za slab?
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

FORTWO 2007 na vlastn? o

Příspěvek od David0600 »

Nazdar smart?ci, te? jsem se vr?til ze sttutgartu to ?e tam jezd? smarti na ka?d?m rohu nen? vyj?mkou, ale povedlo se mi vyfotit i si z bl?zka prohl?dnout nov? fortwo ze za??tku se mi moc nel?bilo ale postupem ?asu je hez?? a hez??, ale na vlastn? o?i je ?pln? ??asn?. p?r foto na
www.david0600.blog.cz (Galerie For2 2007 na vlastn? o?i)
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Garrulus

Příspěvek od Garrulus »

Dobr? pr?ce :wink: je hezk?, ale kdybych se m?l rozhodnout mezi t?mto a t?m star??m, nev?m jak bych se rozhodl ... asi bych si vzal oba :D
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

To ur?it? ka?d? m? n?co star? je kulat? nov? sice taky ale m? ostr? hrany ale na ?ivo je to ?pln? jin? ne? z obr?zku.To ?e je del?? nen? ani poznat
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Olii05
Smart ACE
Příspěvky: 931
Registrován: sob 26 srp 2006, 23:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olii05 »

jj p?kn? fotky, to m? pr?v? zaj?m? jeho velikost, cht?l bych vedle n?j zastavit a vid?t ten rozd?l. 8)
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` ¤*smart forever*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

jeliko? jsem tam nebyl smartem tak to nem??u posoudit ale nemyslim si ?e je tam tak velk? rozd?l p?ece jenom co je 20CM. i podle fotek je vid?t ?e narostl v?c dop?edu bezpe?nost je bezpe?nost
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Kdy? nebudu br?t v potaz p?edn? sv?tla, ?ekl bych, ?e nejv?t?? rozd?l je vid?t p?i pohledu zezadu. Ur?it? se na to d? rychle zvyknout.
V?t?? d?lka vozu o 20cm je v podstat? 10 vzadu a 10 vp?edu, tak?e to a? tak zn?t nebude a vzhledem k tomu, ?e by m?l b?t Smart?k i ?ir??, tak se to opticky hodn? ztrat
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
ales
Příspěvky: 24
Registrován: pon 14 srp 2006, 13:44
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales »

?ekl bych, ?e fortwo se stalo, i za tu kratkou dobu n?co jako brouk, mini klasikou a prost? original je original...proto taky ta prodej a ostatn? se n?jak ne a ne chytit...pro m? je smart krasnej prav? tou velikost?...ta u? je sta?ena na minimum, tak?e je tam docela t??k? n?co m?nit...tenhle smart si u? podle m? hraje na n?co co nen?:-(
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

tak tak :shock:
houska mi už neříká pane
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Taky s Alesem souhlas?m.
Ta velikost mo?n? narostla i d?ky tomu, ?e Smart chce prorazit na americk? trh. Amerika mo?n? tuhle zm?nu uv?t?, ale Evropa to vezme v?ce m?n? jako nutn? zlo podle m
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět